Normális kinézetű pickup-ok

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
171
406
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Helló!
Az utóbbi időben egyre inkább újulnak, szépülnek a szerveren az autók. Ami (legalábbis szerintem) egy jó dolog, gondolok itt a kombi Lada lecserélésére például. Talán már az egyedüli 2 "putri" autó a szerveren, a 2 darab pickup. A Bobcat és az F150. Ezen kívül az egyedüli "normális" pickup a szerveren, az új Raptor, nem éppen egy moderált kinézetű autó.
Ezért javasolnám, hogy a mostani modelleket cseréljék le vagy új modokra, vagy pedig tegyék lehetővé az autók normálisra megcsinálását. (Akár olyan matrica, ahol nincsen rozsda az autón, lógó alkatrészek "megjavítása" akár variánsal, stb.)
Nézelődtem néhány mod után, egészen szép modok találhatóak mind a Bobcat és a Sadler lecserélésére, ezekből csak kiemelek egy párat.

 

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
171
406
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
F150 az tökéletes. Szerepjátékra pont jó az, hogy “lerúgott”. Szerintem, nagyon nem kellene bántani.
Nem kell feltétlenül lecserélni. Csupán egy lehetőség kellene, hogy lehessen belőle normális kinézetű autót csinálni. Akár body, akár matrica, mindegy. Így megmaradna a "lerúgott" autó is (de ahogy eddig láttam a szerveren nem sok ember vevő a "patkány" autókra), de lenne mellette lehetőség normális autónak is megcsinálni.
 

gnah

nincs átmenet
2019. 01. 11.
308
2 335
V4 karakter
Gabriel Hooley
LV karakter
Laurien Tucker
burkolás & festés szeged szerintem pont tökéletes mod lenne igazán fellendítené az életet a szerveren 👑🙏
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: floatin és benec

LeviNee

Barangoló
2022. 08. 16.
76
250
V4 karakter
Zack Davy
Az F150 direkt olyan, amilyen. Nem kell lecserélni csak azért, mert néhányan nem értik, hogy az direkt egy lerúgott bontószökevény. Egy nagyon különleges autó és nem látom értelmét annak, hogy legyen helyette egy átlagos hétköznapi járgány.


A Bobcatnek meg van egy hangulata. Szerintem nem kellene bántani.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.