Norby ötlete fegyverekkel kapcsolatban

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Petra Carmine

Ötleted:
Fegyverek viselésének limitálása

Megjegyzés:
Szerintem elég nevetséges, hogy csak azért, mert valaki illegálban van ( sok esetben nincs is ) 4-5 skines / sima fegyverrel flangálnak. Ez ugyanúgy rendvédelmi szervekre is kellene, hogy vonatkozzon, mert vicc, hogy akár a tegnapi napot említve egy NAVoson Hello M4, Hotline MP5, DEagle, Sokkoló és kés meg még ki tudja mi van / volt nála.

A másik kedvenc, amikor sccs kellős középen naponta 4 adminügy van, mert ki lett MGzve, hogy van rajta 5 fegyver. Ezzel ez is ugyanúgy elkerülhető lenne.
Ha nem mész se emberrabra, se bankrabra, se semmilyen olyan RPre alapból miért viselsz akár egy nagykalibert?
Nem szeretek IRL hez hasonlítgatni, de én egy rohadt nagy maffiózóról nem hallottam még akár körözött akár nem, hogy egy fegyver arzenállal menne akár tankolni, akár szereltetni vagy bárhová.

Én értem, hogy nagyon menő, meg te is nagyon menő vagy, hogy egyszerre ott van 4 skines fegyver rajtad, ja meg, hogy IC ügy, de gondolkozzunk már el kicsit rajta...
Értelmes kereteken belül várok hszeket.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat és Wanted

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
273
433
22
Pécs
V4 karakter
Avto Givi
Hát figyelj epénisz méregetés az internet adta lehetőségeken mind jelen van.. "oo nekem akkor is több pénzem van ilyenre"
Illegál részről meg ha logikusan gondolkodik az ember valamilyen féleképp a lövöldözés generálásra alapul a "díszmagyarba öltözés" szóval ezt valamivel lelehetne szabályozni akkor ez az a topic. :)
 

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
154
74
V4 karakter
Brad Parry
Szerintem sem túl RP-s hogy 4-5 skines fegyverrel mászkálnak az emberek, amúgy sem tudják egyszerre használni az összeset, akkor meg minek kell hogy rajtuk legyen? TÁMOGATOM
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
314
349
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Lehetne példának hogy a háton 1 nagy fegyvert limitál a "rendszer" ha lehet erről beszélni, és mondjuk 2 kissebb fegyvert a jobb és bal oldalt a törzsnél.
Bár lehet hogy full idiótaságot írtam, demélem nem.
 

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Alapból nem kellene az utcán kis kaliberekkel sem rohangálni , nem hogy AK-47-esekkel. Nevetséges a mostani színvonal amit az emberek képviselnek. Folyamatos balhégenerálás az megy a szerveren , de sajnos ezekből a dolgokból többet lehet látni manapság , mint RP-ből :cautious:
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat és Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.