Elutasítva norbi0828 --> Wing

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TrevorDC

Újonc
2019. 01. 31.
74
84
LV karakter
Trevor D Cuppy
V2 karakter
Trevor Yaroslav
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ norbi0828 ~

A ban időpontja:
~ 2020.03.19 ~

A ban időtartama:
~ 1hónap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Wing ~

A ban oka:
~ You are banned temporarily. Reason: "Trollkodás by Wing" ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ teljesen jogtalannak tartom ~

Megjegyzés:
~ A sztori az volt , hogy felmentem , mert kerestem 1 admint , mivel én életemben most voltam a seemta v3tsen kb... 4. ezért nem nagyon ismertem ki magamat , teljesen más , mint a megszokott tsek , nem találtam meg 1 szobát , vissza mentem hozzájuk , kérdezni , mert szerintem 1moderátornak azért ez dolga lenne , hogy segít , behúzott 1 FA várójába , onnan vissza mentem oda , hogy 1 másik admin akire én vártam annak merre a várója /ő merre van , kaptam a kicket a szerverről , visszamentem és megkérdeztem ,hogy akkor behúznának-e ahhoz az adminhoz/a várójába , erre át lettem húzva , örültem is , kerestem , hogy melyik szobába vagyok , 1 ügyfél szobába , ezt hallottam: Roli bannold 1 hónapra! Na most én mondtam , hogy nem trollkodtam , csak szimplán nem ismerem ki magamat a tsen , ezért nem kéne 1 hónap trollkodást rám verni , esküszöm az apám sírjára , hogy nem trollkodtam , egyszerűen tényleg nem tudtam , hogy mi hogyan van , szerintem ez a ban full jogtalan és szeretnék 1 unbant kérvényezni! ~

 

Wing

szárnyas barát
2019. 01. 29.
234
639
18
Szigethalom
V4 karakter
Loretta Hristov
LV karakter
Petrick Denzel
V2 karakter
Alexa R Mauricio
Szia.Nem tudom hányszor lett elmondva tsen neked hogy hova kell menned ezügyben.
Miután 3-4x vissza jöttél @Szepesii1337 kickelt hogy elég lesz már ebből. Utána megint bejöttél és folytattad az értetlenkedést.
Rá 10-15 perc múlva jött egy haverod hogy miért kaptál kitiltást és miért ennyit.
A végén az illető lelépett tsről és visszajött a következő névvel.
"Wing a kurva anyádat te magyar geci"
Vagy valami hasonló.
Ezek után ne csodálkozz ha nem kapsz UB-t örülj hogy csak ennyit kaptál.
legközelebb gondolkozzatok el mit csináltok.

Nincs UB.
 
  • Tetszik
Reactions: makaveli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.