Norbi- North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
N

Norbi.

cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Hassan Bryant

Panaszolt fél admin neve:
North

Panasz pontos megfogalmazása:
RP hátráltatásra, folyamatos direktből való hibakeresés a játékosokban,jogtalan jail

Bizonyítékok:

[2019-02-09 23:55:20] [Output] : (( Ez nonos kocsilopás, használd inkább a /kiszed parancsot! ))
[2019-02-09 23:55:22] [Output] : (( Ez nonos kocsilopás, használd inkább a /kiszed parancsot! ))
itt toltam arébb a kocsit erre:
[2019-02-09 23:55:36] [Output] : North: (( egyedül nem tolod a kocsit... ))
[2019-02-09 23:56:10] [Output] : [AdminJail]: North bebörtönözte Hassan Bryant-t 60 percre.
[2019-02-09 23:56:10] [Output] : [AdminJail]: Indok: Egyedül nem tolod a kocsit


[2019-02-10 00:02:01] [Output] : [Küldött PM]: North (52): Gyere már föl TSre.
[2019-02-10 00:02:09] [Output] : [Segítség] Admin[3] North: hol érdekel engem h kit igazoltattok, úgy se lett belőle semmi


Megjegyzés:
Történet: Igazoltattunk valakit, és Norh már akkor ottvolt /disappear-ba, és hátráltatta OOC az RP-t.Kérdőre vont minket, ha nekimegyünk miért igazoltatjuk le, ami megint IC ügy. Egyrészt, másrészt ugye amiér a jailt is kaptam (60percet), mivel a fenti bizonyítékokban látható, hogy én egy motor és az autó között voltam, megpróbáltam beszállni és a motort dobta föl.Ezért KEVESEBB mint, egy darab centimétert toltam arébb, hogy be tudjak szállni, erre 60percet PUFF.Eléggé komoly, hogy egy adminnak ez lenne a feladata hogy a hibát keresse és azonnal szankcionálja, ráadásúl meg se halgatott az ügyben, csak elindultam, és PUFF.Fontos megjegyeznem, hogy mikor felhívtam tsre megbeszélni, ezt a viszonválaszt kaptam.

Panaszhoz hozzászólhat:
Alvaro Croxo, Billy Jonathan,bíráló admin, admin SENKI MÁS!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Rajtam kívül még hárman látták (köztük egy admin), hogy egyedül arrébb tolod az autót (nem 1 centit). Elég lett volna OOC szólni a motorosnak, hogy arrébb menjen vagy nekem, hogy geteljelek titeket kicsit arrébb, ehelyett elkezdted oldal irányban eltolni a NAV kocsit amiben ketten ültek (kicsit sem nonos).
Fórum szabályzatot nem kellene felül írni, nem értem Ők miért nem szólhatnak hozzá, ha ott voltak és látták. Ez így teljesen egyértelműen eltorzítja a valóságot a saját irányodba. Az igazoltatásért semmilyen szankció és egyéb nem járt, ezért azt kérem ne keverd ebbe bele (de ezt PM-ben is leírtam), nem kellene a két 'ügyet' összemosni, hogy mentsd magad. Szimplán szabályt szegtél, kaptál 60 percet, ebben nem értem mi a probléma?

Másrészt legyél kedves a teljes PM levelezésünket bemásolni, mert ez így ebben a formában súlyos félrevezetés, amiért szeretnék bíráláskor szankciót kérni, mert nem csak ennyit beszéltünk és nem ebben a formában;

[2019-02-09 23:55:36] [Output] : North: (( egyedül nem tolod a kocsit... ))
[2019-02-09 23:56:10] [Output] : [AdminJail]: North bebörtönözte Hassan Bryant-t 60 percre.
[2019-02-09 23:56:10] [Output] : [AdminJail]: Indok: Egyedül nem tolod a kocsit


[2019-02-10 00:02:01] [Output] : [Küldött PM]: North (52): Gyere már föl TSre.
[2019-02-10 00:02:09] [Output] : [Segítség] Admin[3] North: hol érdekel engem h kit igazoltattok, úgy se lett belőle semmi

A nap folyamán bemásolom a teljes OOC és PM levelezést pastebinre.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
TS kérés alapján mentem a helyszínre, ahol az alábbi diskurzus zajlott OOC chaten:
(ebben én nem látom a problémát és, hogy akadályoznám az RP-t, továbbá mikor felhívom a figyelmed OOC a kocsitolásra, fogod magad és elindulsz)

https://pastebin.com/tMkLJG1s

És itt van a PM beszélgetésünk is:
(ebből kivehető, hogy nem csak azt az 1 sort válaszoltam és az sem erre a kérdésre adott válaszom, tehát szó sincs róla, hogy nem hallgattam meg)

https://pastebin.com/QjcZ3sBR

Valamint szeretném felhívni az alábbi minősítésre is a figyelmet:
[2019-02-10 00:06:09] [Output] : [Fogadott PM]: Hassan Bryant (257): Mindenki arra megy jailbe tegye a másikat, hát rendben van.

Várom a bírálást.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
North az ügyben helyesen járt el,leírta hogy mit kellett volna csinálnod.
Pm-ben nem megfelelő a za stílus amit te megengedsz magadnak.
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.