Norbi-Maddox

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
N

Norbi.

cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Mason Sanclair

Panaszolt fél admin neve:
Maddox

Panasz pontos megfogalmazása:
Rossz eljárás.

Bizonyítékok:

[2019-01-21 18:17:21] [Output] : [Bilincs]: Sikeresen lesokkoltad a kiválasztott játékost! (Zafrani Al Faraid)
[2019-01-21 18:17:21] [Output] : *** Mason Sanclair lesokkolta Zafrani Al Faraid-t.
[2019-01-21 18:17:37] [Output] : *** Mason Sanclair hátrahúzza a kezeit, bilincset alkalmaz.



Megjegyzés:
Valami emberrab volt, ahova behatolni készültünk.Kijött egy srác, AK-val a hátán, többen is ráfogtuk az M4-et, persze megvártuk az 5mp-t (SK elkerülés végett).Mikor egy picit megmozdult, felszólítottuk mégegyszer, nem reagált semmit, én pedig lesokkoltam.Mint a logban is látható, ezek a logok 'tanúsítják' az esetet, lesokkoltam a srácot, majd a fent látható RP-t toltam a bilincselésre, akit lebilincseltem panaszt tett Maddoxnál, hogy ez Force RP.Én, pedig kiafkoltam, de utána ahogy jelen voltam AZONNAL felkerestem Maddoxot, a logokat küldve neki.Természetesen, 60perc pihit kaptam ez miatt.Szerintem ez teljes mértékben nem volt force RP, ezt 3 pontba sorolom. 1. Sokkolva volt, és másfél percig tart a sokkoló hatása így script szerint se tud semmit se csinálni.
2.Nem azért kapjuk a kiképzést IC, hogy utána egy embert a sokkolást történően, ne tudjunk azonnal megbilincselni.
3. IRL legalább 15percig "hat" a sokkoló.
Nem értem a jailt, szerintem jogtalan volt.
Panaszhoz hozzászólhat:
Tücsök spanom.
 
Utoljára szerkesztve:

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Nem fejtetted ki túlságosan magadat ebben a panaszban. Légyszíves ezen változtass.
Maddox addig te is reagálj rá légyszíves.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és pasa
N

Norbi.

Editeltem, kicsit részletesebben leírtam az esetet, a megjegyzésnél.
 

Maddox

Zöldfülű
2019. 01. 09.
189
76
Balassagyarmat
V2 karakter
Maddox Easton
Szia-szia!

Először is kezdjük ott, hogy az ügyintézés során te én és a panaszt tevő volt ott, tehát ide Tücsöknek semmi köze.
Már TS-en lett egyeztetve ez az egész, ott elmondtam röviden a történetet és megértetted akkor nem tudom mire jó a PK, na de kifejtem magam akkor itt is!


Első pontodra a válasz: Hiába van lesokkolva, és hiába tehetetlen. Ha tehetetlen állapotban van akkor az téged nem jogosít fel arra, hogy megszegd a szabályzat egyik pontját. Lehet ő bármilyen fizikai/kémiailag sérült állapotban akkor is él az a szabályzat, hogy FORCERP, és ha a karakterét olyan helyzetbe hozod, hogy ráerőlteted az RP-t akkor megszeged a szabályzatot.

Második pontodra a válasz: Kaphatsz te akármilyen kiképzést IC, akkor is be kell tartanod a szerveren az alapszabályokat. Elmondtam párszor TS-en, hogy /do, vagy /megpróbál-t alkalmazol akkor nem lett volt FORCE RP.

Harmadik pontodra a válasz: Sokkolás IRL nem 15 percig tart. Illetve, ha mindent az IRL-re hasonlítanánk akkor nagyon sok mindent megváltozna itt.

( De persze beleegyeznék egy TS3 megbeszélésbe is. )


 
Utoljára szerkesztve:

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Megbeszelhetjuk ma akar TeamSpeaken is.
Bar nekem kezd elegge egyertelmu lenni.
Este 8 utan leszek elerheto ts-en.
 

Maddox

Zöldfülű
2019. 01. 09.
189
76
Balassagyarmat
V2 karakter
Maddox Easton
Akár itt is lelehet zárni, illetve döntést hozni.
Én csak felhoztam a TS megbeszélést, ott érhetőbben eltudjuk magyarázni a dolgainkat.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Maddox helyesen járt el,leírta hogy hogy kellett volna.
Zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.