Norbi-Crazy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
N

Norbi.

cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Hassan Bryant

Panaszolt fél admin neve:
Crazy

Panasz pontos megfogalmazása:
Ricsi felszólítására is helytelen ügyintézés.

Bizonyítékok:
http://prntscr.com/mh3hsp
<19:50:42> "Hassan Bryant / @Norbi": Cső
<19:50:45> "Hassan Bryant / @Norbi": Tudunk beszélni?
<19:50:46> "Crazy": cás
<19:50:49> "Crazy": mert?
<19:51:05> "Hassan Bryant / @Norbi": Az előbbi ügy.
<19:51:15> "Crazy": mi a problem vele?
<19:51:24> "Hassan Bryant / @Norbi": Átszeretném mégegyszer beszélni.
<19:51:53> "Crazy": már ellett birálva fegyvertelentre lőttél felszólitás nélkül
<19:52:16> "Crazy": sőtt meg is ölted


Megjegyzés:
Helyzet vázolása.: Ricsinek elmondtam az elöző helyzetet, mivel Crazy nem volt hajlandó velem tisztázni az egészet.A kisebb TS chat beszélgetésben látható a bizonyíték.Tehát, felmentem Ricsihez, mivel nem volt hajlandó átbeszélni mégegyszer, Ricsi aztmondta, bírálja mégegyszer, viszont ezt a bírálást is unkorrektnek tartom.A legnagyobb gondja az volt Crazynek, hogy nem szólítottam fel egy elég nagy távolságból AHOVA A SCRIPT SE ENGEDI HOGY ELMENJEN ODÁIG a /s-es ordítás.Akiket fel kelett volna szólítani, azok Binco előtt voltak, mi pedig a Groove Street és a Binco közötti kereszteződésben, a buszmegálló mögött.Kérdezem én, ha rádfognak egy M4-et és odordítanak, hogy "Takarodjon", akkor előszőr földre szólítom, és utána veszem elő a fegyvert?Ez unfair, ezért kaptam előszőr 300percet, ugye tévesen, ami javítva lett 120ra.Tehát, ha még fel is szólítottam volna akkor sem látták volna, hogy ordibálok, ezt az előbb kifejtettem.Szeretném, ha Ricsi bírálná az admin PK-t, mivel vele beszéltem a háttértörténetet.De, ha más bírálja neki is hajlandó vagyok egy TS beszélgetés keretein belül vázolni a helyzetet.

Panaszhoz hozzászólhat:
Adminok, bíráló admin, SENKI MÁS!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Crazy válaszát.
 

Crazy

Újonc
2019. 02. 04.
7
0
V2 karakter
Martin Lorenz
2-szer beszéltük át és azt mondtad hogy jó kérdeztem megfelele azt mondtad igen ehhez nem tudok mit hozzáfűzni
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 -on megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.