Norah Smith jelentkezése a Redline Auto Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Exetamol

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 27.
348
367
22
???
V4 karakter
noah_mckenzie
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Norah Smith >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Medical Center, 1998.03.17 >

Édesanyja lánykori neve:
< Norah L Kellaway >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Payasadas 17 >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta a városban élek >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék maguknál dolgozni mert én szerintem rendelkezem a kellő tapasztalattal, kiskoromban apukám tanított autókat bütykölni, ez nagyon is megtetszett nekem majd, később Autószerelő suliban végeztem.Nem szeretném a hagyományt elhanyagolni, azt ,hogy csalódjon bennem az édesapám, szívesen lépnék a nyomdokába.Iskolában is nagyon könnyen beilleszkedtem a közösségbe, mikor gyakorlatra jártunk céghez, ott tanultam meg igazán a csínnyát-bínnyát,de maguknál szeretném fejleszteni ezt a tudásomat magasabb szintre.Nem utolsó sorban pedig a tapasztalatgyűjtés is a célom. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nos, azért érzem magam alkalmasnak az állásra, mivel a fentebb említettek alapján már ismerem az autószerelés csínnyát-bínnyát és még régen is simán betudtam illeszkedni a cégnél a csapatba, így azt gondolom, hogy ezzel itt sem lenne semmi gond. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Gyakorlaton, apám szerelőműhelyében és egyéb más helyeken persze, de nagyobb cégnél folyamatosan sajnos még nem! >

Előző munkahelye(i):
< Nemrég buszsofőrként és árúszállítóként dolgoztam, ezzel a két munkával teremtettem meg magamnak egy alap vagyont, hogy ne a 0-ról kezdjek. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen,persze >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


dmbg9Hw.png




Játszott perceid:

< 7500+ >




Eddigi frakcióid:

< Sajnos még nem voltam frakcióban. >




Jelenlegi frakciód:

< Nem vagyok frakcióban. >




Mióta RP-zel?:

< 1éve forma játszok RP szervereken, de szerintem vagyok olyan jó mint az átlag player. >




Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

< Azért szeretnék szerelő lenni, mivel már nagyon régóta akarok egy frakcióba pályázni de sosem határoztam el magam egy lap megírásához.Sok jót hallottam a frakcióról és ezért kedvem lett ide jelentkezni, jópár napja nézegetem, hogy mikor lesz TGF, ma megláttam ,hogy van és egyből lecsaptam a lehetőségre.Nagyon örülnék ha én is szerelő lennék, mert akkor tudnék pénzt illetve tapasztalatot gyűjteni. >




Miért pont téged válasszunk?:

< Azért mert könnyen beilleszkedem akármilyen környezetbe.Megbízható vagyok.Illetve, hogy a szabadidőmet rátudnám fordítani a frakcióra! >




Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Még sosem voltam, https://imgur.com/N8GWNdR >




Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Még sosem voltam, https://imgur.com/N8GWNdR >




Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< Még nem váltottam nevet, https://imgur.com/N8GWNdR >




Voltál-e már szerelő?:

< Még soha sem voltam szerelő!>




Mennyi idős vagy?:

< Március 17.-én leszek 17 >




Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 2019 eleje óta >




Használsz-e TS3-at?:

< Persze, minden nap >




Használsz Facebook fiókot?:

< Persze >




Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< Hétköznap 2-3óra, hétvégente meg változó de az olyan duplája(4-6óra) >




Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Délután >




Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< Az első opció a jó számomra, de ez hétközben eltolódhat pár órával az iskola miatt, viszont hétvégente meg simán feltudok jönni 12-től 6ig. >




Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< H.Zalánnak hívnak, 2002.márc.17.-én születtem, jelenleg a 10.osztályos tanuló vagyok.Jelenleg CNC-gépészmérnöknek tanulok már 2. éve.Romániában élek, Székelyudvarhelyen.Szabadidőmben szeretek MTA-zni meg a barátaimmal játszani, beszélgetni.Könnyen beilleszkedem akármilyen környezetbe.>


 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Mave

Bagós

Barangoló
2019. 01. 12.
113
50
V4 karakter
Roger G Jonson
LV karakter
Nathan Parks
Szia!
Véleményem szerint szép lapot sikerült összehoznod. És nem mellesleg szeretnélek kolega ként látni a minden napokban. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Exetamol

parkin lot pimpin

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 419
5 789
V4 karakter
alaattin günay
LV karakter
bro kicked out
Halihó! Szerintem megfelelőlen kidolgozott lapra sikeredett. Reményt látok benned én támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Exetamol

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Tetszetős lett a lapod. Sok sikert kívánok neked. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Exetamol

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.03.14. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Tetszik
Reactions: Exetamol
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.