Növénytermesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Idej

Újonc
2022. 09. 04.
69
562
V4 karakter
Gard Lauve
Sziasztok! Nekem az lenne az ötletem, ha már az állattenyésztéssel farmokon több 100 ezreket lehet keresni, akkor szerintem a növénytermesztéssel is lehessen többet, nem annyit mint az állattenyésztéssel de összehasonlítható lenne a kettő, mert eddig a legtöbben akiknek növényes farmjuk van azok drogok termesztenek benne. Ezzel a megoldással szerintem fellendülne a drogtermesztés is, hisz most simán kitudják MG-zni, hogy hol van növényes farm, bemennek és drogot találnak ( ez szerintem ).
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Ezzel a megoldással szerintem fellendülne a drogtermesztés is
A drogtermesztés azért nincs jelen szinte a szerveren mert nincsen se drog magos, se blueprintes npc elég régóta. -> Ebből adódóan mivel nincs magos npc, a szerver abból a megvett drog mag mennyiségből él, amit valakik felhalmoztak anno és most az van forgalomban, de ez pedig véges. A blueprint meg logikusan a gyártási folyamatot gátolja meg, ha nincs ismerősöd avagy nem vettél régen blueprintet mindenre már nem is nagyon fogsz, csak horribilis áron másoktól. ->

Ámbár én is látok logikát abban hogy kb keressen a kettő ugyan annyit aztán had válasszon az ember hogy melyiket akarja csinálni.
 

Krisiii

Mindenféle mennyiségben májkrém adományt elfogadok
Támogató
2020. 09. 09.
229
256
Budapest
V4 karakter
Dr Nicolaus Rauchenberg
A drogtermesztés azért nincs jelen szinte a szerveren mert nincsen se drog magos, se blueprintes npc elég régóta. -> Ebből adódóan mivel nincs magos npc, a szerver abból a megvett drog mag mennyiségből él, amit valakik felhalmoztak anno és most az van forgalomban, de ez pedig véges. A blueprint meg logikusan a gyártási folyamatot gátolja meg, ha nincs ismerősöd avagy nem vettél régen blueprintet mindenre már nem is nagyon fogsz, csak horribilis áron másoktól. ->

Ámbár én is látok logikát abban hogy kb keressen a kettő ugyan annyit aztán had válasszon az ember hogy melyiket akarja csinálni.
Ugyan ez a véleményem nekem is.
 

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Hasznos ötlet mindenképpen. Szerintem is keressenek körülbelül ugyanannyit, azután pedig akit érdekel a tenyésztés vagy a termesztés, az eldönti hogy melyikkel szeretne inkább foglalkozni. Az ötleted támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Az ötletet támogatom, V4-ben majd biztosan gondolnak rá. Bár fontos megkegyezni, a növénytermesztés minimális befektetést igényel csak anyagilag. Egy állatfarm feltöltése sokkal költségesebb.

A drogtermesztés viszont nem értem,
miért van ennyire lehúzva. Mivel a parazen kivételével a magok elég jó eséllyel jönnek vissza betakarításkor, ha az ember felhalmozott egy kisebb készletet (legalább 80-100/típus, ami 2-3 Rio-i kiruccanás), minden nehézség nélkül tud termeszteni tovább. A drogok piaci ára sem változott sokat, 10-15, max 20 százalékkal emelkedtek meglözelítőleg két év alatt (kicsit több, mint 2,5 éve jött be a drog update és volt készlettörlés) Kivéve persze a parazent, mivel abból készlethiány van.
 

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Ledöbbentem mikor rájöttem hogy nincs drog magos npc.
Számomra rettentő szomorú is egyben az egész hiszen csak illegálozok, miért nem lehetett úgy orvosolni ezt mint V2-n meg LV-n?
Addig amíg bent voltak az npc-k az ember kiment a szigetre hogy vegyen, ezzel konkrétan ki lett nyírva a droggal való kereskedelem.
 
  • Tetszik
Reactions: superduck

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Egyetértek veled kedves @Idej, tudtommal balanceolva lett a két farm, és az MG is ki lett kerülve v4-el, szóval megoldódott a probléma 😁
 
Utoljára szerkesztve:

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
V4-ben emelve lett a növények ára, MG ki lett szűrve, illetve most már drogmagot is lehet szerezni /könnyedén/. Asszem annyira nem releváns már ez a topic.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Kérésedre zárom.
Az újítások pedig V4-ben érkeznek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.