Noah Ziegler jelentkezési lapja a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cookie

Újonc
2019. 05. 07.
9
9
LV karakter
Noah Ziegler
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Noah Ziegler >

Születési helye, ideje:
< Testvéremmel születésünktől fogva itt élünk, születésem pontos helye és dátuma: Las Venturas 1989.05.17 >

Édesanyja lánykori neve:
< Julia Ziegler >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Bryant Street 32. >

Hány éve él a városban?:

< 30éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Már dolgoztam mint szerelő régebben, édesapám is szerelő volt és rengeteget voltam vele a műhelyben, segítettem neki és többek közt így is szereztem tapasztalatot a munkához. Akkoriban az volt az álmom, hogy egyszer én is szerelő leszek mint apám, erre remélem most lesz lehetőségem. Szeretek csapatban dolgozni, úgy gondolom mindekivel jól kijövök majd, úgy vélem, hogy van kellő komolyságom a pozíció betöltéséhez.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Elengendő tapasztalatom van a munkához, sok tapasztalatot szereztem a múltban. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, a Roosevelt Auto Care Center-nél. >

Előző munkahelye(i):
< Roosevelt Auto Care Center, Las Venturas Taxi, Las Venturas Medical Service, buszsofőr. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Noah Ziegler >





dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 53692 >

Eddigi frakcióid:
< Roosevelt Auto Care Center, Las Venturas Taxi, Las Venturas Medical Service. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok frakcióban, de ez remélem, hogy hamar megváltozik. >

Mióta RP-zel?:
< Közel 3éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon tetszik a munka, voltam már korábban is szerelő tehát tudom hogy mit és hogy kell. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretnék komoly karriert, magas rangfokozatokat elérni, sokat játszok a szerveren és szabadidőmben szolgálatban leszek, illetve van már sok tapasztalatom ebben mert már voltam szerelő. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/ID5N8fs >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem. >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/YELLtwe >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, a Roosevelt Auto Care Center-nél. >

Mennyi idős vagy?:
< 17éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Szabadidőmben szolgálatban leszek, tehát sokat. Kb4-5órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, de hétvégen délelőtt is. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. legetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok. Kecskeméten élek születésem óta. Ide járok iskolába is, jelenleg közép iskolás vagyok. Kedvenc tantárgyaim közétartozik az informatika, programozás és a hálózat. Szeretem a számítógépeket illetve az ehez hasonló eszközöket. Szabadidőmben ha lehet biciklizek. >
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Banról lemaradt a kép. Viszont a jail-ek száma kicsit sok, talán egy próbát megérne.
 
  • Tetszik
Reactions: Cookie

MonsterTender

Újonc
2019. 04. 07.
36
1
V4 karakter
Tender Fuentes
LV karakter
Tender Fuentes
Attól még hogy nem voltál bannolva,attól még kell róla kép. Üres Ban lista is kell.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: bencx.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.