Noah Herman | Jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Noah_

Újonc
2024. 06. 06.
2
0
V4 karakter
Noah Herman

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 Éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 236676 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Körülbelül 2022 óta RPzek különféle szervereken. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2023.08.20-ban kezdődött a pályafutásom, de aktívan csak egy hónapja játszok itt. Jelenlegi játszott perceim 2981, de ez naponta gyakorlatilag 300-400 percet növekszik. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem volt AdminJailem és kitiltásom se. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Egészségügyi problémáim miatt jelenleg sok időt tudnék a frakcióval foglalkozni, szám szerint napi 3 órától ez a skála egészen 6 óráig is terjedhet. Amennyiben eltekintünk az egészségügyi problémától, az esetben átlagosan napi 3 óra, vagy több aktivitást tudnék nyújtani. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~Teljes mértékben, ez természetes. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem volt még korábbi frakcióm sajnos. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Való életben is közel áll hozzám az autók világa és az autók iránti szenvedélyem hatalmas. Legjobb tulajdonságaim közé tudnám sorolni a megbízhatóságomat és a munka iránti kedvtelésemet. Ezek mellett természetesen tisztelettudó és barátságos. Amiért szeretnék csatlakozni, láthatólag az Önök cégének van jövője és egy biztos állásra pályáznék. Úgy gondolom hogy egy barátságos környezetben jól érezném magam és maximálisan tudnék a munkámra koncentrálni. Motivált vagyok hogy a legtöbbet hozzam ki magamból és erőteljesen elkötelezett vagyok a folyamatos tanulás és fejlődés iránt. Csapatmunka számomra kincs, és a kommunikáció pedig a kulcs. Én ebben hiszek, ez pedig teljes mértékben megvan bennem. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem az említett dolgokkal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Teljes nevem Noah Herman. ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosban születtem, 2001.05.15-én. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Édesanyám leánykori neve, Sarah B Pommel. ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Nem rendelkezem állandó lakcímmel. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Legmagasabb iskolai végzettségem Szakgimnázium. (Los Santos autószerelő és mechatronikai Szakgimnázium.) ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem érvényes járművezetői engedéllyel. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azért szeretnék a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni, mivel negatív véleményt nem hallani az Önök cégéről és úgy gondolom hogy tudnának olyan támogatói munkakörnyezetet biztosítani, amely elősegíti a szakmai fejlődésem és hosszútávú állást tudna nyújtani. Hiszek benne hogy a céljaim eléréséhez mindent megkapok Önöknél és hozzájárulhatok az Önök sikereihez és szakmai elvárásaik maximális betartásával. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen, van tapasztalatom. Édesapám elismert szerelő volt mindig is és ő mutatta be a szakma rejtelmeit számomra. Gyerekkorom minden meghatározó percét az ő műhelyében töltöttem és a földről ülve néztem ahogy végzi a munkáját. Szakmai tudásom tudtam bővíteni természetesen a barátaim autóján és a saját ügyfeleimén, ami nagyban hozzájárult fejlődésemhez. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Úgy gondolom hogy a megfelelő szakértelmem, tanulási vágyam, kiváló problémamegoldó képességem és a csapatcentrikusságom miatt, én lennék a megfelelő ember a vállalatuk jövőbeli fejlődésének egyik támpontja. Szeretném Önöknél a szakmai tudásomat tovább kamatoztatni és a vevői elégedettséget növelni. Teljes mértékben úgy gondolom hogy a legmagasabb színvonalat tudnám nyújtani és értékes tagja tudnék lenni csapatuknak. Munkai szenvedélyem és motivációm garantálja, hogy hosszabb távon hozzájáruljak a vállalatuk sikereihez. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Noah Hermannak hívnak, 2001.05.15-én születtem és Los Santosban élek. Általános iskolai évemet a Los Santosi helyi iskolában töltöttem, ez után pedig nem meglepő módon a Los Santosi autószerelő és mechatronikai szakon végeztem. Ahogy fentebb is említettem az autók iránti szenvedélyem gyerekkorom óta végig kísért. Ahogy nőttem fel és teltek az évek, apám minden rejtelmet megmutatott ami az autószereléshez szükséges és nem utolsó sorban a vendégekkel való megfelelő bánásmódot. Célom hogy ügyfeleim számára a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsam. Folyamatos tanulás és fejlődés híve vagyok hogy naprakész legyen a tudásom az összes autó terén. Szabadidőmben autók restaurálásával foglalkozom és természetesen az egész ismerősi köröm autóit én tartom karban. Amikor probléma adódik járműveikkel mindig engem keresnek mivel tudják hogy jó helyen kopogtatnak, nekem pedig jól esik hogy bizalmat szavaznak felém. Utolsó szóként nagyon örülök annak hogy ami a szenvedélyem az a hivatásom is. A jövőben mindenféleképpen szeretném tovább adni a következő generációnak a szakmai tudásom és az ezzel járó rengeteg örömöt. Büszke vagyok magamra és a hivatásomra és nem utolsó sorban a legbüszkébb Apukámra. ~
 

Feka_Dave.

Újonc
2022. 09. 23.
62
31
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Tristen Cordell
Szia! Ez egy szép lap lett, viszont a perced úgy gondolom kicsit kevés.
Ezen kívül szép lap lett, Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Noah_

SzabiiTheLool

Újonc
2020. 10. 11.
56
12
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.