Noah Harrison jelentkezése S.G.H. AdminSegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Bencének hívnak, Budapesten születtem. Jelenleg 15 éves vagyok. Gyöngyös mellett egy kis faluban élek. SeeMTA-n kívül gyakran szoktam GTA V-zni vagy CS:GOzni. Hobbiaim közé tartozik az úszás, horgászás. Jelenleg 8. osztályba járok. Nagyon régóta játszok az MTA szervereken. Már több mint 2 és fél éve RPzek kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Ha nem játszom akkor szívesen programozok, jelenleg a LUA nyelvet tanulgatom valamint a JavaScriptet. Van egy kutyám akit úgy hívnak, hogy Buksi. Szeretek segíteni másoknak, éppen ezért írom most ezt a lapot is. Alapos vagyok, szeretek csapatban dolgozni, és minél jobban teljesíteni. Terhelhető vagyok, emellett aktív. Pályafutásom alatt sok RP tapasztalatot gyűjtöttem össze. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2019.03.20 óta játszok aktívan a szerveren. ]

Eddigi elért dolgok:

[Ex TeamSpeak Haladó Moderátor,
Sok RP tapasztalat,
3x Ideiglenes Adminsegéd,
Sok frakció:
Fix&Drive, Rendőrség, TEK, NNI, Katonaság, Russian Maffia, NNI]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért szeretnék jelentkezni a S.G.H. AdminSegédnek, mert szeretném segíteni a szerver közösségét és a játékmenetet. Néhányszor volt lehetőségem IDG. AdminSegéd-et kapnom, és nagyon jól esett, amikor játékosoknak tudtam segíteni. Szeretnék minél többet segíteni, és úgy érzem, hogy minden elkötelezettségem megvan erre a feladatra. ]

Miért téged válasszunk?

[Azért érzem magam alkalmasnak a feladatra, mert szeretnék többet tenni a játékosokért, és adminokért is. Véleményem szerint aktív vagyok a szerveren és még aktívabb leszek. Eléggé érett gondolkodásom van. Szeretek segítséget nyújtani mindenkinek akinek csak tudok. A szerveren ismerem a szabályzatot. Saját véleményem szerint nagyon segítőkész magatartásom van, és szeretek csapatban dolgozni. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren való online időm 100%-át tudnám a feladatra szánni, mivel szerintem tudok egyszerre játszani és válaszolni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 órát tudnék naponta online lenni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először megmondom neki hogy nem tudok fixelni írjon rá egy adminisztrátorra, de az adminisztrátor csak akkor ad fixet ha BUG miatt tört össze az autó, ha nem bug miatt tört össze a kocsija, akkor írom neki hogy értesítse a szerelőket, SCCS (Los Santos) (/call 222-222) vagy Fix and Drive (San Fierro) (/call 444-444)]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki, hogy 2 szerelőtelep van, egyik Los Santosban (SCCS), másik San Fierroban (Fix&Drive). 2 sáv van a szerelőtelepeken. Az egyik sáv a gyorssáv, a másik sáv a sima sáv. A gyorssávon 700.000Ft-ért tud bemenni, akkor őt engedik be elsőnek, és akármennyire törött a járműve annyiért fogják megszerelni, vagy bemegy a sima sávon, ahol az autó állapotától és az autótól függ mennyiért szerelik meg. Elmondanám neki azt, hogy úgy tudnak szerelni, hogy megnyomják az m betűt ezzel egy panelt hozva elő, ami megmutatja melyik elem törött. Egy külön weboldallal tudják kiszámolni mennyibe kerül a szerelés, ezt csak ők látják. Itt lehet forgalmi engedélyt is készíteni, amit később városházán lehet kiváltani. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza:
mta-screen_2020-05-11_13-48-30.png


A bal oldali épületben lehet a munkát felvenni, úgy hogy megnyomja az m betűt és a kurzorral rákattint az NPC-re jobb klikkel. Ha megtette ezt, kiválasztja a neki tetsző munkát. A "/lemond" paranccsal tudja lemondani a munkáját, ha az NPC előtt áll. Tovább mennék vele a jobb oldalra, a jobb oldali épületben, tudja az iratait igényelni, forgalmit kiváltani.

Kórház:
mta-screen_2020-05-11_13-56-12.png


Ha meghal karakterünk ezen a helyen fogsz újraéledni. Amennyiben karaktered megsérül és szeretnéd meggyógyítani ezen a helyen tudod megtenni, ebben a mentősök tudnak neked segíteni, ha esetleg nincs fent mentős akkor a kórház előtt van egy gyógyító CP amibe ha belemegy akkor egy bizonyos összegért meggyógyítja az adott játékost. A mentősöket a /call 104 parancsal hívhatod, fontos, hogy ne interiorba hívd ki őket.

Autósiskola:
mta-screen_2020-05-11_14-05-35.png


A térképen egy 'T' betű jelzi az autósiskolát. ha bemegyünk lesz NPC amire a rá kattintunk előjön egy panel. Amint befizettük a kellő pénzt már el is kezdődik egy teszt. Ha ezt legalább 80%-osan teljesítettük akkor mehetünk tovább a gyakorlati teszthez. Kint fog várni minket egy kék CP amibe ha belemegyünk kapunk egy Audi RS7-et. Ebbe beleülve a térképen látni fogjuk az útvonalat. Ha ez is sikeresen megvan akkor megkapjuk a jogosítványunkat.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha PM-ben kellene a segítség akkor RP közben meg tudnám válaszolni mivel gyorsan írok, viszont ha betanításról lenne szó akkor megkérdezem, hogy mennyire kell sietni a betanításra, ha nem ér rá az adott játékos és egyből kell menni, akkor félbe szakítom az RP-t és megyek a játékosnak segíteni.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Megnézem hogy hányas szintű az adott játékos, és ha kezdő akkor ráírok hogy máskor ilyet ne hirdessen. Ha egy magasabb szintű játékosról van szó, akkor kimásolom a hírdetést és beküldöm AdminSegéd chatre.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam.
asd.png
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam.
ASD2.png
]
 
  • Dühítő
Reactions: Carter

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
Szép lap lett. Támogatom!
 

Onesail

Újonc
2019. 01. 17.
69
31
V4 karakter
-
LV karakter
Marcello Antonio Lombard
V2 karakter
-
Szerintem korrekt lap lett, egy esélyt mindenképpen megérdemel.
Támogatom.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 683
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Reynard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.