Noah D Hernandez--->Pexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Levii221

Újonc
2019. 01. 24.
58
16
V4 karakter
James Dawer
LV karakter
-
V2 karakter
Noah D Hernandez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Noah D Hernandez >

Panaszolt fél admin neve:
< Pexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem megfelelő eljárás admin ügyben,bizonyíték nélküli bírálás,szankciók nem kiosztása. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/zzJ29N8 ezen a helyen késeltek meg.itt a log az adminügyről ahol látható hogy attól a féltől aki engem meg ölt semmiféle bizonyítékot nem kér el, valamint ott van benne hogy a srác ölt meg késsel ezt a killogból másolták ki "[2021.02.16 18:44:23] Hegio Trenico megölte Noah D Hernandez-t. [Knife] (Headshot) ))" : https://pastebin.com/Q7n3g65a valamint 1 fotó ahol látszik hogy útjára engedi a srácot : https://imgur.com/a/Kbz98Rm. >

Megjegyzés:
< Szerintem nem így kellett volna eljárni.A sráctól bizonyitékot kellett volna kérni hogy én valóban ütögettem e (nem nem ütögettem) valamint az illető a horgászoknál ölt meg ahol kb 50 ember horgászik egyszerre szerintem ez forgalmas helyen való DM.Várom a bírálást. >

Alax válasza:
Admin nevét javítottam a megfelelőre!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Sziasztok! Mint érintett személy szólok hozzá, hiszen én lennék az a "srác" aki szintén részt vett az eseményekben.

Először is, majdnem animba vertél karate ütésstílussal (nagyon rp-s) egy afkoló játékost. Én erre odamentem hozzád, mielőtt egy szót szóltam volna IC vagy OOC abbahagytad, ezért tovább álltam. Erre te odajöttél hozzám és mindenki előtt kétszer is megütöttél, majd szaladtál előlem, ütögettél felváltva, erre lett előkapva a kés, és ezért haltál meg. Ez teljesen IC ügy. Amikor megöltelek pedig már bőven messze voltál a nagy tömegtől. Ezek után még te hívtál admint...
Pexy véleményem szerint teljes mértékben helyesen járt el, inkább megköszönhetnéd neki, hogy nem rakott be jail-be adminnak való hazudásért, hiszen még mindig tagadod, hogy random kezdtél el ütögetni, és ezért lettél megölve. Arról nem is beszélve, hogy afkoló játékost funból ütögetsz.
 
Utoljára szerkesztve:

Levii221

Újonc
2019. 01. 24.
58
16
V4 karakter
James Dawer
LV karakter
-
V2 karakter
Noah D Hernandez
Tehát köszönjem meg azt hogy téged baráti alapon csak úgy elengednek mert te azt mondod hogy afkoló játékosokat ütögetek majdnem animba meg téged többször is megütöttelek holott ennek semmi alapja nincsen.Nem tudom miért hazudsz és még engem akarsz kihozni bűnösnek számomra ez már nevetséges.Várom a bírálást.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Igazából sajnos az a nevetséges, hogy annak ellenére hogy kb. 15 ember látta a kis akciódat, és hogy én elengedtem, hogy bebizonyítsam, hogy hazudsz, még mindig tagadsz mindent. Ráadásul minket akarsz beállítani bűnösnek. Btw egyáltalán nem ismerjük egymást Pexy-vel, csak hogy megnyugodj.
Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Tehát köszönjem meg azt hogy téged baráti alapon csak úgy elengednek
Félreértés ne essék, nem ismerem @PENTA -t egy árva szót nem beszéltem még vele.
Úgy gondolom mindenkét féllel rendkivül kedves voltam és nem a szankció osztására mentem hanem inkább azt mondtam egyik fél jobbra másik balra.


EDIT: @PENTA hozzászólhat a panaszkönyvhöz mivel ő is érintett az ügyben.
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Először is, majdnem animba vertél karate ütésstílussal (nagyon rp-s) egy afkoló játékost.
Ha ezt tapasztalod, akkor nem az a megoldás ,hogy megöld hanem adminisztrátort hívsz.
Illetve nem elég indok megölni őt mert elkezdett ütögetni, maximum animba verheted,de nem ölheted meg.

Pexy, megkérlek arra ha intézel egy ügyet akkor részletesen vizsgálj ki minden részét és legyél körültekintőbb.

Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek.

Zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.