NNI-s civil skinválasztó panel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sketchybacon

Újonc
2019. 01. 10.
5
0
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Neved:

Raymond Davidson


Ötleted:

Az ötletem az lenne hogy az n.n.i.-ben lévők tudjanak elérni egy civil skinválasztó panelt.


Megjegyzés:

Miért is lenne ez jó? Ez szerintem mind az n.n.i-sek, mind az adminok dolgát megkönnyítené, mivel nem kéne írogatni nekik hogy xy skint rád tudnák-e adni, ergó több idejük jut a fontosabb feladatok elvégzésére.(Nyilván nem muszáj panelt készíteni, egy parancs is megtenné)
 
Utoljára szerkesztve:

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Ez jó ötlet, megkönnyítené az adminok dolgát! Támogatom!
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Nagyon jó ötlet! Támogatom! Nagyon sok skint kell osztanunk adminként.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Jó ötlet végülis. Főleg, hogy nem található skin lista leírás a fórumon.
De ezt FK fejlesztésbe kéne beleírni.
 

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
TÁMOGATOM! Jó lenne mivel sokszor kell pm elni az adminoknak hogy adjon skint és ha be jönne egy parancsal vagy valamivel akkor az admin munkáját könnyebbíteni lehetne.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Mint NNI leader hasznosnak találom, de elég sok visszaélés lehetne belőle. Szerintem még kéne azt, hogy írja az adminoknak , hogy ki mikor milyen ruhát állított be, úgy, mint az álnévnél.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
olyan szinten visszaélés lesz belőle, hogy az hihetetlen. az alapján ítélkezek, amit az álnévvel művelt pár ember (nem nevezem meg a személyeket). sajnos a szerveren már alig lehet találni megbízható embert. még abba se kéne nagyon megbízni, akivel sűrűn beszélünk. erre szerintem nem lehet nyílvánítani véleményt.
 
  • Tetszik
Reactions: Lakner

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
olyan szinten visszaélés lesz belőle, hogy az hihetetlen. az alapján ítélkezek, amit az álnévvel művelt pár ember (nem nevezem meg a személyeket). sajnos a szerveren már alig lehet találni megbízható embert. még abba se kéne nagyon megbízni, akivel sűrűn beszélünk. erre szerintem nem lehet nyílvánítani véleményt.
Hát igen sajnos. Csak itt már az a gond, hogy egyes adminok skint sem adnak már az NNI-sekre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.