NNI Frakció fejlesztési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Damien

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
54
39
23
v2logo.png


Neved:
< Damien Brassco >

Frakciód neve:
< Nemzeti Nyomozó Iroda >

Map kérelem:
< Nincs >

Skin kérelem:
< Nincs >

Jármű kérelem:


  1. Kérnénk egy predátor hajót illetve egy motor csonakot is.(Jetmax)
  2. Kérnénk egy rabszállitót(enforcer)
  3. Szeretnénk mercedes(greenwood) autóból 3 at venommal.
  4. A frakciónak kérnénk még 3db BMWm5 venommal mivel most többen lettünk.
  5. Szeretnénk kérni egy garázst a meglévő mellé.
  6. Kérnénk 3 db Subaru-t.(Villogo poziciót küldünk ha szükséges.)
  7. Szeretnénk a Shelby handling javitását kérni illetve ha megoldható ezt panelossá tenni.(Észrevétel/panaszunk: lomha, csúszik, nehéz.
  8. Pár autóból hiányos a venom ha ez megoldható akkor azokat potólni. >

Megjegyzés:

  1. < Jópár elöző fk kérelembe ellett fogadva a rendszámcserénk amit a mai napig nem kaptuk meg és örülnénk neki ha ezek le lennének cserélve. Előre is köszönök/köszönünk mindent,
  2. Illetőleg a backup rendszer is elfogadásra került és még aztse kaptuk meg.
  3. Ha megoldható lenne akkor az MDC panel a frakció id-hez rendelése mivel jelenleg autó id-khez van rendelve igy nem tudjuk használni az MDC-t a civil autóinkba. Nagy hasznukra lenne a civil autókba is a használata.
  4. Shelbyn módosítottuk picit azaz a fényhídat kijavitottuk.(a villogó poz. a letöltésbe van mellékelve.
  5. 20 db Villogó
  6. Szeretnénk kérni /cuccaimba a jelvényt.
  7. Kérnénk egy széfet az irodába.
  8. A Police Ranger (#599) kocsira a jelenleg beállított H-betűs piros-kék villogók rossz pozícióban vannak, leírtuk az új pozíciókat: Az új poz.t a letöltésbe mellékeltük.
  9. Szertnénk lecseréltetni a jelenlegi FBI Rancher autó modot. Cserét megbeszéltük a többi leaderel(TEK,PD,NAV). A modot a letötéltésbe mellékeltük a villogó poz.- okkal együtt. Plusz szeretnénk, hogy a jármű panelos legyen. Kép a járműröl. ( https://imgur.com/jwtl8yr )
  10. Szolgálati fegyvereket sorszámozni szeretnénk a könnyebb nyilvántartás érdekében ehez szeretnénk kérni 20db névcédulát.
  11. >
Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rodnez

Újonc
Támogató
2019. 07. 26.
33
16
LV karakter
Armandi_Michael
V2 karakter
Michael_Brasco
Az MDC-t én is hiányolom FK civil autókból, nekem is kellett már ezért másnak szólni, hogy adjon ki körözést, mert én még nem tudtam.

TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.