Nil Nelson jelentkezése a Redline Auto Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antaqga

Újonc
2019. 08. 28.
1
0
LV karakter
Nil Nelson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Nil Nelson >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson, 1998. 07. 18. >

Édesanyja lánykori neve:
< Rachel Douglas >

Jelenlegi lakcíme:
< 6. Flanders st., Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta itt élek a testvéreimmel. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Elsősorban az autók iránti szenvedélyem vonz ehhez a munkakörhöz, emellett régebben - még fiatalabb koromban- rengeteget foglalkoztatott engem a szerelő munka, ami miatt utána olvastam ennek-annak, szert tettem némi tudásra, amit úgy gondolom hasznosítani tudnék. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Korábban dolgoztam már Gyártósori munkásként, ahol fontos a kézügyesség, a pontosság. Ezek elsajátítása úgy gondolom nélkülözhetetlen, ha az ember szerelőként szeretné megállni a helyét. Az elmúlt pár év alatt meggyőződésem van arról, hogy ezeket tökéletessé fejlesztettem. Emellett a járművek iránti szeretetem mindig is efféle munkára ösztönzött. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Postal & Courier Service, illetve a Redsands West-en elhelyezkedő gyártósori telephelyen végeztem munkát. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Nil Nelson >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 4200 játszott perccel rendelkezem, de ez jelen pillanat alatt is bővül. >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam frakcióban. >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 5 éve kezdtem, ezalatt viszont előfordultak kisebb-nagyobb kihagyások. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Már egy ideje fontolgattam, hogy jelentkezzek csupán nem volt megnyitva a tagfelvétel, viszont most, hogy lehet jelentkezni kapok a lehetőségen és próbát teszek. >

Miért pont téged válasszunk?:[/CO
< Úgy gondolom van elég RP tapasztalatom, emellett aktív és szorgos ember vagyok, aki szívesen lenne ebben a frakcióban. >


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam AdminJailben. >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam bannolva a szerverről. >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem volt névváltásom. >


Voltál-e már szerelő?:
< Nem, még nem voltam szerelő. >


Mennyi idős vagy?:
< Idén töltöm be a 16. életévemet. >


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019 elején regisztráltam, viszont akkor egy kis időre abba is kellett hagyjam, az elmúlt hónapban kezdtem el ismét játszani. >


Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok.>


Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Nyári szünet végéig naponta 6-8 órát, végén pedig pontos időt csak azután tudok garantálni, miután megkaptam az órarendemet. >


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Nyári szünet végéig délelőtt is, valamint délután is elérhető tudnék lenni, az iskola elkezdődésével pedig délután lennék aktív. >


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Számomra az első lehetőség lenne megfelelőbb. >


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Márknak hívnak, Vácon élek, 9. osztályba fogok lépni a nyári szünet végén(0.-ból), humán tantárgyak az erősségeim, konkrét elképzelésem, hogy merre szeretnék elhelyezkedni munka téren a jövőben még nincs. Szabadidőmben videókat szerkesztek, próbálom magasabb szintre emelni a Final Cut Pro, illetve After Effects tudásomat. Szívesen sportolok, de sajnos egy sérülésem miatt ez most nem igazán kivitelezhető. Szeretem a labdajátékokat, az a típus vagyok aki inkább játssza mintsem, hogy nézi. Szabadidőm nagy részét játszással töltöm, szeretem az FPS játékokat, az RP-ért is oda vagyok. >
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
A lappal nincs komolyabb baj de a perc az nagyon kevés. Tartózkodom
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Egész jó lap, támogatom, sok sikert. ;)
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.