Nil Bryan jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin

x3zePcK.png


IG neved:
- Nil Bryan -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4-5 éve használom a ts-t. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, de tapasztalattal már rendelkezem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel rendelkezek moderátori tapasztalattal, illetve szeretek segíteni a játékosoknak és nem nagyon szokott lenni semmiféle konfliktusom senkivel. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Nagy részben azért, hogy tudjak segíteni a játékosoknak, illetve kipróbálni magamat moderátérként ezen a szerveren is. Egy új csapapattal megismerkedni, szeretnék valamit " letenni az asztalra ". -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha most jött fel először, akkor elmagyaráznám neki, hogy hogyan is működik a ts. Illetve ha valami nem világos számára segítséget nyújtanák neki. Elmagyaráznám neki a szabályokat, ha azok nem világosak neki, megmutatnám, mit hogy kell csinálni a ts3 szerveren. Legvégül, de nem utolsó sorban pedig, ha nem tud eltájékozódni a ts3 szerveren, elmondanám mit hogy kell.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Az aktivitásomban illetve, hogy a beszédkészségem meglehetősen jó. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen.-

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Az a célom, hogy minél több időt töltsek bent a csapatba, minél jobb kapcsolatot ápoljak, illetve minél feljebb jussak, mint moderátor szempontból. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Könnyen tanulok-
- Megértő vagyok.-
- Jó a beszédkészségem.-

Negatív:
- Nehezen bocsájtok meg.-
- Könnyen meg tudok sértődni. ( Ez attól is függ, hogy milyen napom volt, de ez a negatív tulajdonságom, ritkán van, illetve törekszem is arra, hogy minél ritkábban forduljon elő ilyen. ) -
- Túl őszinte, ha valami nem tetszik az elmondom egyből.-

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok jelenleg.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Tamás-nak hívnak, 14 éves vagyok jelenleg. A családommal élek egy kertes házban, illetve egy kutyával, akit nagyon de nagyon szeretek.Nagyon szeretek sportolni, illetve sportolok is verseny szinten, amire büszke is vagyok. 8. osztályos vagyok, egy jó tanulmányi eredménnyel, ami 4.6 átlagot takar. Nagyon szeretek kirándulni a családommal, minden egyes évbe el is megyünk. A szabadidőmet általában gépezéssel töltöm el a barátaimmal, vagy elmegyek focizni egy kicsit. Nagyon szeretek jó társaságban lenni, illetve egy olyan társaságba akik oda figyelnek egymásra, nem nézik le, segítenek egymásnak, ha kell. Pár negatívum rólam: Nehezen bocsájtok meg, könnyen meg tudok sértődni, de ezek nem gyakran fordulnak elő, csak ha nagyon felidegesítem valamin magamat, vagy ha nagyon rossz napom volt. Pozitívum: szorgalmas, oda figyelő vagyok, tisztelem az ember társaimat, illetve amit elkezdek azt általában véghez is viszem. Amikor nagyon vágyok egy kis kikapcsolódásra, akkor általában leülök a tv elé és megnézek valami jó filmet, vagy valami jó sorozatot elkezdek nézni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Szia! Mivel van tapasztalatod szerintem megállnád a helyedet. A lap nem lett rossz. Még a korod ami egy picit aggaszt engemet. Sok sikert támogatom.
 

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Köszönöm szépen a támogatást, a koromról pedig, annyit, hogy szerintem van elég mély a hangom, hogy " komolyan " vegyék amit mondok. D:
 

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
A "Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát?" és a "Miért szeretnél moderátor lenni?:" kérdésre szerintem elég rövid választ adtál. A bemutatkozásod tetszik, mivel jó sok mindent leírtál. Tapasztalatot honnan szereztél? Mert nem mindegy, hogy nagy szerverről vagy egy kicsi haver által vezetett szerverről hozod a tapasztalatot.
 

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Tapasztalatot egy olyan szerverről szereztem, ami régebben eléggé befutott, most már csak 100-120 player van rajta. Bővítettem a lapot.
 

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Köszönöm, hogy megfogadtad a tanácsokat. Szerintem szépen összeraktad és bő lapot adtál be. Támogatom!
 

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot is és a támogatást is. ;)
 

Wildbeast

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
55
23
LV karakter
Markus S Thalberg
Szerintem összeszedted a lényegét, Nekem tetszett a lapod Támogatom.
 

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Örülök neki, hogy tetszik, köszönöm szépen a támogatást!
 
N

Nast

Egyáltalában nem rossz a lap, egy kicsit még bővíteném, de elfogadható! Kíváncsi vagyok a jó beszédkészségedre, lesz közös témánk! :D
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.03.02. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem csak Nastal lesz közös témád, mindenki ki fog faggatni. Kiváncsiak vagyunk, készülj rá.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a megadott időpontban, ezért lapod elutasításra került!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.