Nil Ayerbe jelentései [08.12-08.18]

Virtyo

Zöldfülű
2019. 04. 21.
152
1 288
V4 karakter
nil ayerbe


*Név:

~Nil Ayerbe ~



*Rendfokozat:

~ Próbaidős Őrmester ~



*Nyomozásban résztvett személyek:

~ Matus Mazursky~



*Előállított személy neve:

~ Herold Newston~



*Vádak:

~ IFBK, ITBK ~



*Előállított személy által használt gépjármű(vek):

~ BMW 750, AB-CL-68, elmondása alapján egy Range Rover mely a célos nevén van.~



*Nyomozás részletes leírása:

~ 2024.08.18 esti órákban bejelentést kaptunk, hogy egy bizonyos személy kirabolt egy személyt, annak autóját ellopta, egységben Matus Mazursky nyomozóval tartottam szolgálatban. Társszervekkel Bluerryben rajtakaptuk a Herold Newston-t (továbbiakban célost), melyet BTO osztály jogosítványai alapján átkutatott és átvizsgált, továbbá kihallgattak még a helyszínen. Miután a sértett megerősítette a célost kilétét, ezután garázsát vizsgáltuk át a társszervekkel. Itt lőfegyvereket és lőszert találtunk, melyet lefoglaltunk. A tárgyi bizonyítékok lefoglalása után leszállítottuk a célost a központba, és megkezdtük kihallgatását. A kihallgatást és rabosítást Mazursky nyomozó rám hagyta, így azt én végeztem. Célost megkértük a kooperatív viselkedésre, továbbá közöltük vele jogait, és jogosítványait amellyel helyzetéhez képest élhet. Célos beszámítható, elméje tiszta, beszéde a helyzethez függően megfelelő volt. Kihallgatás alatt nem vallotta be bűncselekmények elkövetését, csak fegyvertartását ismerte be, így ezen elmondás alapján jártunk el. A kihallgatás írásos jegyzéke itt érhető el. Jelszó: NNI https://armin.kim/seepaste/IBM2 ~



*Képi bizonyíték:

~
K-perny-k-p-2024-08-16-015408.png
K-perny-k-p-2024-08-16-015425.png
K-perny-k-p-2024-08-16-015436.png
K-perny-k-p-2024-08-16-015651.png
~




((*kép/log a lecsukásról)):

~
undefined-Imgur.png
~




((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):

~
K-perny-k-p-2024-08-16-015703.png
~


 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Marko98 és skripe

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 755
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Tisztelt Ayerbe próbaidős rendőr őrmester!

A jelentését elolvastam, továbbá részletesen ellenőriztem. Örömmel olvasom soraiban, hogy Mazursky főtörzszászlós ilyen alaposan bevonta őt az elvégzendő rabosítási és kihallgatási folyamatba. A beszámolója tartalmasra sikeredett, szép munkát végzett!

A jelentését ellenjegyzem.

Maximilian Leitner
rendőr főhadnagy