Nikolaus Holzhalsen jelentkezése SGH csapathoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sok fontos dolog nincs rólam, de amiket alap jelentkezéseknél szoktak, azokat le írom. Lekvár vagyok, január óta töltettem a 13. - életévemet. A szerveren lassan 1 - 2 éve játszok, kisebb nagyobb kihagyásokkal. A szervert eléggé ismerem, néhány játékossal jó kapcsolatot ápolok. Véleményemet eléggé erős, picit félreérthető módon kimondom. Nem vagyok félénk, tehát mindent, amit gondolok egy emberről általában a szemébe meg szoktam mondani. Picit visszahúzodó vagyok, amikor új emberekkel kell kapcsolatot létesítenem. RP szinten magamat 5/10 -re értékelem. Sok frakcióban voltam, de ahol igazán megtanultam , hogy mi is az a roleplay az a Piru volt, még anno @dyno és @dess vezetésével.
( Elírásokért bocsánat, picit fáradt vagyok. :D )

Mióta játszol a szerveren?

A regisztrációm 2017-ben történt meg. Bőven kettő éve játszok a szerveren. Pontos dátum : 2017-01-05 18:43:28

Eddigi elért dolgok:

Mindenki a frakciókat szokt aide felsorolni, de nálam ez éppen máshogy van.
Amiket elértem ezen a szerveren.

A mindenki által " New Era Roleplay"-nek csúfolt stílus.
Rengeteg barát.
Ki tapasztaltam, hogy milyen a szerveren a közösség.
[ Frakcióim.. ]
Nemzeti Adó és Vámhivatal [ 2x ]
Nemzeti Nyomozó Iroda [ 2x ]
Országos Rendőr Fő Kapitányság [ 1x ]
Országos Mentőszolgálat. [ 1 x ]
Terrorelhárítási Központ [ 2x ( Jelenleg is. ) ]
" Sok fajta " Crips. [ 1x ]
" Sok fajta" Piru. [ 2x ]
Sacra Corona Unita [ 1x ]
See City Car Service [ 2x ]
Szerver teljes ismerete.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Nagyon sok barátom van / volt aki SGH tag volt. Érdekel, hogy miylen is segíteni a játékosoknak, amikor porblémájuk van. Ezek mellet, folyamatosan ég bennem a tűz, hogy ennél sokkal többet szeretnék, segíteni szeretnék másoknak. Nap mint nap, segítek mindenkinek a szerveren, és még IRL is. Egy fajta emberismeret már ki virágzott bennem, illetve, a segítőkészségem is sokat javult. Összegzésben ; Segíteni szeretnék a kezdő / szimplán problémába ütköző játékosoknak, szeretnék egy jó példát mutatni a szerveren.

Miért téged válasszunk?

Személy szerint alkalmasnak tartom magamat erre a feladatra a következő okokból.
Gyors kézírás.
Helyesírás.
Megfelelő kommunikácziós készség.
Ambiciózus fiatalnak tartom magam.
Megfelelő emberismeret.
Terhelhetőség, és figyelem.

Összegzésben, tényleg sok mindenben megfelelő vagyok, mind roleplay szinten, mind IRL szinten. Pár ember szerint, fiatal létemre, úgy tudok gondolkozni mint egy felnőtt.
Szeretek segíteni mindenkinek, szeretek barátkozni az emberekkel.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel nyár van, rengeteg időm van. Tényleg, tengernyi időm van, tehát a napi kötelező aktivitás elvárható tőlem. Iskola időben is tudom teljesíteni feladatomat.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mivel a nyár besegít, ezért a napi kilenc, akár a tizenkettő órát is tudom teljesíteni. Iskola időben pedig maximum négy vagy, hat órát tudok teljesíteni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elösszőr szépen elmondanám neki, hogy án Admin Segéd vagyok, tehát nekem nincsenek olyan parancsaim, melyekkel fixelni tudok neki. Amennyiben nem érti meg a játékos, felhívom a Team Speak szerverre, és részletesen elmagyarázom neki, az adminsegédek feladatát. Miután megérette, megköszönöm, hogy meghallgatott, és megkérdezem ,hogy tudok-e még segíteni neki. Ha nem érti meg az adott játékos, szólok adminchaten, és admin jelenlétével elmagyarázom neki. Fixet nem kérdegetek admintól, nem arra van az AS-chat.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megkérném, hogy jelenjen meg a Team Speak szerveren, és SGH segítség nyújtási szobába jöjjön. Szépen elmagyaráznám neki , hogy a járműveket a kettő szerelő telepen lehet megszereltetni. A kettő szerelő telep számait leírom neki. Ezek után, megmutatnám neki élesbe, tehát megkérném, hogy sűzlljon be a kocsimba, és a szerelő telepen részletesen elmondanám a rendszer múködését. Az SCCS által fenttartott kettő sávnak lényegét részletesen elmagyaráznám, demostrálnám.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A három legfontosabb hely, szerintem a Városháza, SCCS - Autós iskola
Városháza ;
- A játékos, miután átesett a roleplay teszten, és tisztában van a szabályokkal a Városházán jelenik meg. A városházának kettő jelentősebb része van.
Az okiratos épület, és a munkaszolgálatós épület.
Az okiratos épületben, a játékos személyiét tudja kiváltatni, és a külömböző engedélyeket.
Horgászengedély, forgalmi, és a benzinszállítóhoz szükséges papírokat.
A horgászengedélyt horgászáshoz tudja felhasználni.
Az engedélyen fel van tüntetve a játékos neve, és a lejárati dátum.
A személyi igazolványon is fel van tűntetve a játékos neve, és a dátum.
Munkaszolgáltatós épület.
- Mikor a játékos megszerezte az iratait, melyeket kívánt kiváltani, a másik épületbe megy, hogy a munkát felvehesse.
Ahogy kivélasztotta a munkát, a radaron megjelenik a munkaájmű ikon, ahova el tud futni, vagy ákár taxival el tud menni.
SCCS ;
- A szerelőtelepen tudja megszereltetni a járművét , melyet a pénzből vette.
Kettő sáv van, a normál sávban nem kell extra árat fizetni, azonban több időt kell várnia.
A gyorssáv a neve szerint, a gyors ügyintézés - szerelés miatt van fenttartva, melynek extra ára 100 ezer forint.
A gyorssávon hamarabb szerelik meg a járművét a játékosnak.
Autósiskola;
-A játkos, mikor eléri azt a szintet, hogy megfelelő pénzzel rendelkezik, az útja az autós iskola felé terelődik.
Ezen a helyen a játékos, ki tudja váltani a jogsit, melyet egy teszt segítségével kaphat meg.
A tesztben, az IRL kresz szabályok, egy része megtalálható.
Miután a játákos megfelel a szóbeli részen, akkor következik a gyakorlati rész.
A gyakorlati részen, vezetnie kell, és be kell tartania a kresz szabályait.
Összesítve;
A Városháza a munkafelvétel, és az ératok miatt fontos.
Az SCCS Szerelőtelep a játékos járművének megszerelése miatt fontos.
Az autósiskola pedig, a jogosítvány miatt fontos, ez által nem fogják megbüntetni a rendőrök a játékost.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megkérem az egyik SGH társamat, hogy legyen szíves segíteni a játékosnak. Aennyiben nem tud segíteni neki, megkérem a segítséget kérő játékost, hogy jelenjen meg a TS szerverünkkön, és az " SGH Segítségnyűjtás " szobűban keressen engem. Meghallgatom, és közben folytatom az Rp-t. Megkérem ig az Rp-n jelenlévő játékosokat, hogy picit várjanak, mert segítenem kell másnak. Amennyiben sikerül megoldanunk a dolgot, és a segítséget kérő játékos is választ kapott, folytatom az Rp-t , közben Ts-en kéredezem ,hogy tudok-e még valamiben segíteni neki.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Mivel SGH létemre, a segítségért vagyok, ezért rá PM-elek a játékosra.
Elmondom neki, hogy válaszolni a ./pm [ID-m] paranccsal tud.
Elmagyarázom neki, hogy ilyen hírdetést nem tehet fel, mivel tíltja a szerverszabályzat.
Elmagyarázom a játékosnak a hírdetésrendszer működését, és ahhoz kapcoslódó szabályokat.
Miután végeztem ezekkel, elköszönök tőle a PM-en keresztül, és tájékoztatom hogy a megadott paranccsal tud engem elérni, ha gondokba ütközne.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, 18 jailom van, többek közt kulcsok-os jailek. A héten kaptam egy 240 Perces jailt is, tudom nem pozitívum.
89587da888313e8012f2010e1842260a.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem , szerencsére nem voltam még soha bannolva, tartom is ezt a jó szokásomat.
9b3e1f2a4afb03c5e2f59eda980624ac.png
 
Utoljára szerkesztve:

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
20
Szikszó
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
Tartalmilag megfelelő viszont ezt a 18 jailt kicsit soknak tartom és még van egy dolog ami miatt nem felelnél meg az alap követelményeknek
~ [ Alap követelmény ] ~
Minimum 15. betöltött életkor.
de ez csak a saját véleményem
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Tudom, oda leírtam.
Tudom jól, hogy fiatal vagyok, de meg van bennem szerintem a megfelelő értelem.
Ha meg a vezetőségnek nem tetszik, írnak rá egy " Elutasítva "-t, nem dől össze a világ.
Nem fogok ezért hsiztizni-
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Kicsit még lehetne bővíteni,de amúgy egész jó lett,sok sikert urma.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem ha még kicsit bővíted, akkor talán. A legutolsó jailed az kicsit ronda, + van még ott azért olyan Jail, ami nem tetszetős, minimum 15 év kor betöltése is kell, szóval ezt így még nem tudom támogatni.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Köszike a hsz-t balázs.
Mindent leírtam 2 kommentel ezelött.
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, tetszetős a lapod, viszont tényleg a héten kaptál jailt ami nem olyan szép, viszont ettől eltekintve, erre a lapra azt tudom mondani, hogy megér egy támogatást. Sok sikert.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Köszönöm a visszajelzéseket.
Minden jó tanácsot megfogadtam.
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Ismerlek bástya..
Tudnád te csinálni.
Attól,hogy nem töltötted be a 15. életévedet és 13 éves vagy csak az a baj,hogy értelmesebb vagy mint a legtöbb 15 éves v. a fölött... (( Nem kell minősítésnek venni. ))
Ahogy szokták mondani: Lehet valaki 18 éves,de a viselkedése Gyerekes.
De lehet valaki 13 éves aki érettebb és értelmesebb mint egy 20-22 éves ember..
Szerintem megérdemelnél egy esélyt.
Támogatom.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév,
sajnos ezen nem tudunk változtatni.
Jó lap lett, jó a hozzáállásod, maradj is ilyen!

u.i.: nem szívesen zárom ezt a lapot le

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.