Nikolasz jelentkezése (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fanatiik

Újonc
2020. 03. 25.
26
19
V4 karakter
Amanda Keenway
LV karakter
Silvia Valeri

x3zePcK.png


IG neved:
- Josehp James -


Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül már, 3 éve! -


Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen sajnos, adminszidás miatt. Nagyon felkaptam, a vízet de már nem admin! -


Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam, már régebben a SeeMTA v2-s szerverén, veterán moderátor! Sok idő-ig voltam de leadtam, családi ok miatt. -


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Úgye most, suli van de napi 3-4 óra simán megvan! -


Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Naponta körülbelül, 4-5 órát. Nagyon aktív, srácc vagyok! -


Miért pont téged válasszunk?:
- relmesnek és segítőkésznek vallanám magamat, ezek mellett úgy hiszem, hogy terhelhető is vagyok. Általában ha elvállalok valamit akkor azt komolyan veszem, huzamosabb ideig csinálom. -


Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Egyszerűen csak szeretném az itt elöltött időmet kamatoztatni, segíteni az új felhasználókat, elkerülni a szabálysértéseket. Korábban is érdekelt már a Moderátori pozíció, most pedig lehetőségem van egy próbát tenni rá, szóval miért is ne. -


Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Normálisan elmagyarázni, neki a dolgokat persze ha bejön a szobába úgye megkérdezzném hogy míben segithettek, stb-stb. -


Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktív illetve, megbizható ember vagyok. Normálisan viselkedek! -


Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -


Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha be kerülök, a csapatba akkor eléggé nagy rangig szeretnnék eljutni de a legfőbb, célom a Moderátor 4! -


Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Igazságos. -
-
Céltudatos. -
-
Maximalista. -


Negatív:
- Haragtartó. -
-
Mogorva. -
-
Érzéketlen. -


Mennyi idős vagy?:
- Jelenleg 14 éves, vagyok október 20-án töltöttöm, a 15.-dik évemet! -


Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nikolasz vagyok, 14 éves. Szentesen születtem! Jelenleg Kunszentmárton-ban élünk, itt végeztem az általánost most pedig a Informatika-i gimnáziumba jelentkeztem. Van egy kutyám, úgy hívják hogy Zoé. Szeretek beszélgetni, eléggé értelmes gyerek vagyok suliban, hármas tanuló voltam azaz általánosban. Most pedig sajnos, nem tudom hogy lesz-e suli de ha lesz és emelett csinálnom kell a Globális Moderátor-t azaz a dolgát, az sem árt nekem mert én megtudom csinálni. Szeretek a parta, lejárni horgászni szép csendben madárcsicsergéseket hallgatni. Szoktam biciklizni, elmenni a barátaimmal kajálni inni valami kicsit. Nem szoktam bulikba, járni mert fölöslegesnek tartom még 15 évesen majd, maximum jövőre. Ezeket leszámítva, mint sportág egyedül a kosárlabda tud lekötni, nem igen vagyok a foci, kézilabda és egyebek kedvelője. Ezekből talán valamilyen szinten meg lehet tudni, hogy miféle ember is vagyok, ennél többet nem is igen tudnék írni, köszi ha elolvastad. -
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia van egy kis gond q lapodban van néhány helyen keveset írtál nem fordítottál a lap megírására időt. ugy hogy Tartozkodok.
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe valentino
Jelenleg ki vagy tiltva a fórumról, és a ts kitiltásod sem szép. Véleményem szerint nem vagy elég érett erre a feladatra, de lehet hogy tévedek. Nem lehet egy tgf lap alapján bárkit megítélni. Azt javaslom neked, hogy várj még ezzel pár évet!

Jó játékot! ;)
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Felettem mindent leírtak szinte, én is ezen a véleményen vagyok. De azért kiváncsi lennék, hogy megállod e a helyed nálunk.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Valahogy nem győzött meg a lapod.
 
  • Tetszik
Reactions: JamieLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.