Nikolas Boyce jelentkezési lapja.

gerri

Újonc
2023. 09. 02.
6
0
V4 karakter
Brien Wiliem
V2 karakter
Jack Wiliem
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Gergő.

Hány éves vagy?
15.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2023. 09. 01.


Hány játszott perced van?

51.310.

Miért pont téged válasszunk?
Kiszeretnem magamat próbálni egy rendvédelmi frakcióban mivel izgalmasabb rp-re vágyom mint egy szerelő telepen.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
3-5 órá , de ez változó.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen tudnám teljesíteni.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!

Gergőnek hívnak , 15 éves vagyok. Pesten élek , napi szinten 3-4 órát tudok aktív lenni így a heti 1000perc nem akadály. Maradék szabad időmben barátaimmal vagyok. Hobbi szinten boxolok. Emellet van egy kutyam és 2 macskám.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Kiszeretném próbálni magamat ebben a frakcióban , mivel meg nem voltam rendvédelmi frakcióban.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív: Barátságos , kedves , segítőkész.
Negatív: Kötekedő , agresszív , csibész.


Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Mind a 2-vel rendelkezem.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Kétszer voltam Seeringes szerelő , körübelül fél évet töltöttem a frakcióban és azért léptem ki mert végleg bele untam a monoton munkába.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!


Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Nikolas Boyce
Születési hely, idő: Los Santosi korház , 2000.04.10.
Anyja neve: Erika Boyce
Bejelentett lakcím: Nincs.
Állampolgársága: Magyar.
Személyigazolvány száma: 695422VT
Neme: Férfi.
Családi állapota: Egyedülálló.
Testmagassága (cm): 180.
Testsúly (kg): 70.
Telefonos elérhetőség: +38-76-428-9376.
E-mail cím: bodor.gergo.09@gmail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: BMSZC Verebély László Technikum.
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: Nincs.
Nyelvismeret: Magyar , Angol , Német.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Erős áramű elektrotechnikus.
Korábbi munkahelyek: Seering.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: AM , B1 , B , C.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem vele.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam még.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Ország védelme , terror elhárítás.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester.
Tőrzsőrmester.
Főtörzsőrmester.


Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelegni.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi erők.
Haditengerészet.
Légierő.


Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Mivel nincs rangidős személy , ezért sürgősségi rádión válaszolok , hogy amíg nincs rangidős személy a Honvédségnél aki kitudná vezényelni az állományt addig a Honvédség nemtud segíteni.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Le rádiózom hogy egy civil beszököt a Honvédségre majd , felszólítom a Honvédség nevében hogy , feküdjön a földre hátra kulcsolt kezekkel ezután előálítanám az illetékest és szolnék rádión a társszerveknek , hogy vigyék el az illetékest.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítanám utoljára a civil személyt , hogy haggya el a helyszínt ha ezután sem hajlandó távozni , akkor előálítanám a civilt rendőri utasítás megszegése miatt.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos , 2024.07.24
Aláírás: Nikolas Boyce
 
Utoljára szerkesztve: