Nikolaj R Davis--->Lacy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nikolaj R Davis >

Panaszolt fél admin neve:
< Lacy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< helytelen szankció >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/n8ijrSj >

Megjegyzés:
< A tegnapi napon egy Ford Raptort üldöztünk majd ő a chilliard felé menekült és hirtelen elkezdett egy majdnem egyenes hegyen felmenni. Szerintem ez nem tartozik bele az RP kereteibe, hogy egy terepjáró felmegy egy olyan hegyen ami már majdnem egy 90 fokos szög. Ezután odahívtam Lacyt, hogy megkérdezzem ez szabályos-e majd ő azt a választ adta, hogy "IRL felmegy szinte akárhol" EDIT:Közben Lacy rámírt privátban, hogy "már bocsi, de én ilyet nem mondtam, hogy IRL akárhol felmegy.szóval törölheted a pkból." ezért itt a log :[2019-08-09 19:08:24] [Output] : Admin[1] Lacy: (( irl is felmegy majdnem akárhol ))
Hozzá írhat a pkhoz Bryan D Carr mert ott volt az esetnél >

Soyer válasza:
Lacy már nem admin, így helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: erikvok48211

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
igaz hogy nincs közöm a pk hoz és figyut is kapok de ez vicc. Néz meg interneten ezer videó van ahol ugyan ilyen dombokon mennek fell raptoral, és az irl nem ic.

Soyer válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Szankciót kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Laccek és aaandor

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
Az csak egy tény, hogy a ford raptor terepre van, ezért terepjáró.. De ha megnézed a képet nem ugyan az a kettő a videón kijelölt úton megy a raptor a képen meg a srác olyan helyen megy ahol nem tudna felmenni, mert egyrészt nagyobb szikla darabok vannak ott másrészt pedig meredek és ha megnézted a videót amit elküldtél láthatod rajta, hogy ott is csak nagyon lassan megy, mert bármikor kilyukadhat a kereke egy éles szikla darab miatt nemhogy még egy meredekebb hegyen menjen fel amin nincs is kijelölt útvonal. Arról nem is beszélve, hogy a srác a meredek hegyen kb 150el ment fel nem pedig 10-20km/h-val
 
  • Tetszik
Reactions: Laccek és aaandor

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
168
73
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Ott voltam az uldozesnel es nem hiszem hogy menekules kozben egy 160 al te raforsulsz csak a hely oldalra :ROFLMAO:, a videon sem 160 al megy ha jol latomaxumim 15 el
 

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
168
73
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Probalj mar meg felmenni akarmilyen kocsibal 15 el xdd
 
  • Vicces
Reactions: Croxo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.