Nikolaj panasza East felé [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nikolaj Lorenz >

Panaszolt fél admin neve:
< East >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Én szerintem meg még pár embert megkérdeztem és ő szerintük is jogtalan jail >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/07wlF9o >

Megjegyzés:
< Nos először is Áldott és Békés Karácsonyt kivánok minden Játékosnak és Családjának!!! Bele is kezdek. Ezen a képen ha megnézzük akkor annyi látszodik hogy állok a falnál és lesem éppen a Lucky-t (Orosz leadert) meg annak a társát hogy mit csinal a folyosón.Egyik ki volt fagyva vagy nemtudom,a kép amikor elkészült utánna kimentem a rácshoz fejbelőttem Lucky-t és a társát próbáltam a folyosó közepén állva ellőni de nem birtam mert laggolt és vissza bujtam a fal mögé.Miután a laggos tag visszafutott a társaihoz minden rendvédelmis tag elkezdett menni az ajtó fele és ekkor kaptam a jailt.Én lementem Easthez megbeszélni hogy hol jobbkezeztem ő ezt a képet küldte és én mondtam hogy akkor megyek Bencéhez megkérdezem hogy most ez alapján micsoda.Amig a váróban voltam megirtam a panaszkönyvet és amikor kész lettem vele visszamentem Zabáékhoz Ts-en és rá 1 percre mondták Zabáék hogy ki lettem bannolva, visszatálcáztam és akkor láttam. Nyitottam már egy ilyen Pk-t és Ricsi elutasitotta mert hogy nem ezért kaptam a bannt. És bennem felmerült a kérdés hogy miért zárta le mikor még bann előtt irtam és még egy valami hogy akkor Eastnek miért van benne a neve a bannomban. Meg hát utolsó esélyes voltam elvileg amit Bence jelzett de biztos nem mostanság volt mert emlékeznék rá,UCP-men semmi utolsó esély,Boykánál megértem mert nála persze jelöltétek az UCP-n nállam semmi sehol azért gondoltam hogy nem vagyok az. Meg kicsit szarul esett hogy az embert egy ilyen kis dologért kitesztek Karácsony előtt 2-3 nappal,pont vártam a Mikulást hogy bejöjjön NPC-ként és erre örök bannt kapok. De mind1. Szeretném ha ehhez a PK-hoz hozzászólna több ember is hogy ők mit gondolnak közöttük Tamási Gábort is megszeretném kérni hogy irjon erről egy véleményt mert elvileg Gábor te neked kellett volna vagy te jelezted vagy te mondtad a Bencének amikor unbannoltál engem hogy Utolsó esélyes vagyok. Előre is köszönöm! >
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Ugyanazt tudom neked elmondani amit eddig is mondtam neked Ts-en. Nagyobb admintól is megkérdeztem,ők is azt mondták,hogy jobbkéz. Várom a bírálást.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Fura. Feljesztő mondta + akit lelőttem és jó pár ember hogy semmi jobbkéz nincs. Log is van a beszélgetésről de a beleegyezésük nélkül nem küldöm be. Ha ez a kép jobbkéz akkor az érdekes lenne. Mert nem is nézek ki de még nem is célzok úgy hogy az jobbkéz lenne,meg amugy kár hogy nem vetted videóra mert ott tisztán látszott volna hogy nem jobbkéz, persze ezen a képen sincs semmi jobbkéz. De általában jobbkezet csak videón lehet bizonyitani. :D
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Illetve nem csak a fotó volt maga a bizonyítékok listájában. Ott voltam az emberrabnál,végig néztem az esetet.
 

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Rendben én ezt értem,de egy jobbkezet ilyen szemszögből főleg hogy egy ilyen képet küldtél bizonyitéknak hát semmi nem látható. Volt már jobbkezes ugyem régebben és videóval kellett bizonyitani,ha csak kép volt akkor jogtalan bizonyiték hiányában. És most mondhatod azt amit a beszélgetésünk során mondogattál hogy adminnak nem kell bizonyitani,de akkor egy igy eléggé unfair dolog velünk szemben,mert akkor bárki jailezhetne bárkit. Kiváncsian várom a birálást és nyugodtan irhat a többi admin is hogy ők mit gondolnak.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a panaszt én fogom bírálni miután összeszedtem a kellő mennyiségű információt az üggyel kapcsolatban.
Előre bocsátom, hogy esetlegesen egy TS3 megbeszélés is lehet.
Nikolaj kérlek fejezd be az össze-vissza hivatkozásokat. A fejlesztő feladata a fejlesztés, az adminisztrátoroké pedig az ilyen ügyek intézése.

Amint összeszedtem a kellő infót, írni fogok.
 

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Okés. Felőlem ma lehet egy TS megbeszélés mert holnap nem leszek otthon. Én nem hivatkoztam senkire csak gondolom a fejlesztő mondhat véleményt egy képről ha már bárki más is.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.