Nikolai Zakhaev - Dzsordzso

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nik0lai40

Újonc
2019. 05. 24.
4
1
V4 karakter
Nikolai Zakhaev
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nikolai Zakhaev >

Panaszolt fél admin neve:
< Dzsordzso >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Teljesen felesleges AJ osztás >

Bizonyítékok:
< https://data.hu/get/12060138/chatlog_2.txt >

Megjegyzés:
< Tehát, haverommal a benzinszállitó munka mellett voltunk, egy teljesen üres placcon ahova senki sem jár. Haverom leesett egy lépcsőről és animba esett. Hivtam mentőt, vártunk egy ideig, senki nem jött. Azt mondja haverom ts-en, hogy öljem meg inkább aztán hadd kerüljön kórházba, és akkor ki tudunk lépni. Le is ütöttem egy ásóval, de nem jött össze a gondolat, mert ugyan úgy ott feküdt, na mindegy. Erre jön főhősünk, dzsordzso, és megkérdezi miért DM-eltem le? Mondom mitől lenne ez DM? Az egy dolog hogy IC leütöttem a csókát, mert azt mondta, de egy ilyen hülyeségért miért is kell 2 óra AJ-be rakni? A világon senkinek nem rontottam el a játékélményét, próbáltuk 2-en lerendezni a helyzetet, ha már mentős nem jön. Mégis mi lett volna belőle ha ő teljesen meghal, respawnol, és lépünk ki.... És azzal jön nekem, hogy ilyenkor irjunk adminnak, és majd ők felfogják szedni... Érdekes ma próbáltam 1x kérni admin segitséget, és 6 admin közül egy sem volt képes segiteni, erre azt mondta hogy akkor tegyek panaszt. Inkább nézzen kicsit körül a szereveren hogy mi folyik, olyan embereket pakoljon be AJ-be akiknek fogalmuk sincs az RP-ről, a /me /do-t nem ismerik. De lehet hogy még igazi DM-et nem is látott. Utána irtam neki pm-et hogy akkor megy a PK, ahogy ő is mondta. Aztán azonnal ki is lépett, nehogy foglalkozni kelljen az üggyel. Ha bizonyitani akar 1-es admin léttére, akkor keressen rendes ügyet, aztán fitogtassa a jogait nyugodtan... >
 

Csoltay

Újonc
2019. 05. 24.
1
0
26
V4 karakter
Imran_Zakhaev
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Imran_Zakhaev
Remélem nem lesz gond hogy én is ide írok,mint a le "DM-elt" fél.Az eset úgy volt ahogy Niko leírta,mivel nem jött ki a mentős nekem pedig el kellet mennem mondtam neki hogy üssön le hogy meghaljak mert nem akartam animba kilépni...De mivel utána a számláló elkezdődöt 15 percről ts-en mondta hogy szól adminnak hátha valaki segít,Így is tett, megjött dzsordzso és AJ-be tette őt amit szerintem nem kellet volna hiszen nem követett el szabálysértést...Az eset után egyből próbáltam felkeresni dzsordzsot hogy megbeszéljük a dolgot de sem a szerveren sem TS-en nem tudtam elérni.
UI:Engem felszedett amiért pacsi neki... :confused:

Imran.
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mivel egymást ütöttétek ezért "FUN"-nak minősül ha nagyon menned kell akkor fényképzd le és majd ha feljössz újra akkor küld el adminnak.

Nem kell ezt csinálni, a másik hogy azért mert van 6 admin mondjuk 180 játékosra nem fognak tudni oda - vissza ugrálni mivel nekik is lehet ügyük és őket is meg kell érteni ilyen helyzetekbe.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.