Niko Shelby S.G.H Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
170
123
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Helló, Lászlónak hívnak, 15 éves fiatal srác vagyok. Szeretek számítógép elött ülni, mivel szabadidőmben is sokat foglalkozom géppel. Jelenleg 9. osztályos diák vagyok, és Informatika szakot tanulok. 2 éve játszom a SeeMTA V2 szerverén, és ez volt az első szerver amin elkezdtem szerepjátékot játszani. Sportoltam pár évig kisebb koromban, pontosabban fociztam. Suli mellett általában SeeMTA-n vagyok fent, vagy egyéb játékokkal töltöm el a szabadidőmet. Könnyen tudok tanulni, ami néha nagyon jó tulajdonságom, hisz ha kell egy fontos dolgot megtanulni, akkor általában sikeresen megtanulom. Nem tudok haragudni hosszú távon, hisz nem vagyok az a típusú ember, aki haragból él. Nem szeretem az olyan embereket akik direkt provokálnak engem, vagy élvezik azt hogy valaki ideges. Szeretem kimondani az igazat, és a véleményem is szeretem kifejteni. A célom az, hogy idővel a számítógépemet tudjam fejleszteni, és minnél jobbá alakítani. Sok pénzre volna szükség, viszont már most van egy közép kategóriás gépem, ami néhány játékra kiváló.

Mióta játszol a szerveren?

2020.11.17

Eddig elért eredményeid a szerveren:

körülbelül 8-9 hónapja szolgálok az Országos Rendőr-főkapitányságban.
Tagja voltam a See City Car Service-nek.
Tagja voltam a Nemzeti Nyomozó Irodának.
Tagja voltam a See City Taxinak.


Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Természetesen.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Alapvetően én szeretek segíteni más embereknek, és úgy gondolom hogy ha a szerveren van erre lehetőség akkor megragadom, és szeretnék itt is a játékosoknak segíteni, útat mutatni dolgokban. Mint említettem szeretek segíteni másoknak, ezért a kezdő játékosoknak is könnyedén tudnék segíteni, hogy a szerveren mi hol található, és hogy működik.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Tudom, hogy ha SGH tag leszek, akkor menni fog az, hogy segítsek az embereknek. Tudni fogok segíteni, mivel én is voltam néhány helyzetben, és tudom hogy hogyan lehet megoldani a hasonlókat.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Általában minden nap aktív vagyok, órákat töltök a szerveren.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Ha észrevennék egy ilyen játékost, akkor megemlíteném egy Adminisztrátornak, hogy van egy játékos aki szabálysegést követ/követett el.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Ez lehet IC esemény szerintem, ez attól függ mekkora felhajtást csinál, mindenképp szólnék egy Adminisztrátornak, hogy event helyszínen történt egy verekedés, és nézzen utána.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Szólnék egy Adminisztrátornak, hogy egy játékosnak segítenie kell, mivel én nem rendelkezek olyan lehetőséggekkel.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Küldök neki egy PM-et, hogy kerülje a hasonló hirdetéseket, hisz helytelen vagy szabálytalan. Mivel lehetséges hogy nem tudja még, ezért segítek neki.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Ez attól függ hogyan és mekkorát ütköz. ha brutálisat ütköz, majd annyit ír, hogy /do megremeg akkor szólok egy Adminisztrátornak hogy nem megfelelően használta.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Személy szerint mivel ez IC történik, IC-n kell lerendezni.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha hasonló történik, akkor megkérdezem egy Adminisztrátortól, és miután kaptam egy megfelelő választ, akkor az adott játékosnak tovább mondom, így segítve neki.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Első sorban szólok neki, hogy ne kéregessen. Ha másodjára se érti, utoljára szólok neki, és ha harmadjára se érti meg, képtelen leszek egy Adminisztrátornak jelenteni.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Ha olyan az RP szituáció, hogy be lehet fejezni akkor gyors lezajlik, majd utána segítek az adott játékost betanítani. Ha olyan az RP szituáció, hogy nem szakadhat félbe, akkor sajnos nem tudok menni, és megpróbálok felkeresni egy másik SGH tagot.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?
Városháza
A szerveren szerintem ez a legfontosabb hely, hisz itt kell minden iratot megszerezni, megújítani, kiváltani, esetleg megvásárolni. Például: Személyi igazolvány, Jogosítvány, Műszaki adatlap, ADR Lap, Fegyverengedély, Horgász engedély. A térképen a blip jelzi számunkra.

Ruhabolt

A szerveren sok-sok féle ruházat közül választhatunk.Férfi és Női ruházatok vegyesen megvásárolhatóak, illetve kiegészítőket is lehet vásárolni. /cuccaim parancsal tetszőlegesen feldíszíthetjük a karakterünket. A térképen a blip jelzi számunkra.
AutósIskola
A szerveren található Autósiskola számunkra fontos, hisz itt szerezhetjük meg a Jogosítványt. Első sorban Elméleti vizsga van, amit ha sikeresen megcsinálunk akkor vár minket a Forgalmi vizsga. A térképen a blip jelzi számunkra.
Pláza
A plázában vásárolható nagyon sok dolog. Például: Telefon, Rádió, Ételek-italok, egyéb szerszámok. A térképen a blip jelzi számunkra.

Autókereskedés

A szerveren sok járművet vásárolhatunk az autókereskedésből, illetve találhatóak olcsó járművek amivel bárhova el lehet utazni. A térképen a blip jelzi számunkra.

Szerelőtelep

A szerveren található 2 db szerelőtelep, amelyek arra a célra szolgálnak, hogyha összetörik a járműd akkor itt megtudod szerelni és tovább közlekedhetsz töretlen járműveddel. Ezek mellett olajcserét is lehet kérni a szerelés mellé, ez plusz pénz, illetve Forgalmi engedély is vásárolható. Az egyik szerelőtelep Los Santosban található, úgy nevezett SCCS néven, a másik San Fierro-ban található úgy nevezett Fix&Drive néven. A térképen a blip jelzi számunkra.

Benzinkút

A szerveren több helyen is található benzinkút, ahol a járműveinket meg tudjuk tankolni. A térképen a blip jelzi számunkra.

Kórház

A szerveren található Kórházban a karakterünk életerejét itt tudjuk maximalizálni, illetve ha meghalunk a szerveren, akkor 15 perc múlva itt ébredünk. A szerveren az OMSZ itt gyógyít meg minket. A térképen a blip jelzi számunkra.

Bank
Los Santosban található Bank két célre szolgál, első az hogy illegál bankrablást tud szervezni, de a civilek számára ez nem lényeges. A civileknek azt a célt szolgálja, hogy itt a bármely rendvédelmi szervtől kapott bírságot itt betudjuk fizetni, illetve itt tudunk a bankba betenni pénzösszeget, vagy akár itt tudunk pénzt levenni, mint az ATM-eknél.


Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:
Horgászat
Személy szerint nekem a kedvenc pénz szerzési lehetőség a horgászás. Lépésről lépésre fogunk végre menni rajta. Első sorban a plázába be kell jöjjünk, majd minden felszerelést meg kell vásárolni. Például: Damil, úszó, bot, horog, csali, horgász lexikon, bottartó. Miután ezeket beszereztük, M betű majd I betű és az inventoryba a barkácsolás opcióra rákattintunk, majd a horgászbot opcióra. Intézünk egy járművet, mivel valamivel el kell menni a horgásztóhoz, illetve a csomagtérbe is kell pakolni a halakat. Ha oda értünk a horgásztóhoz, akkor az Inventoryban jobb klikk a bottartóra, majd bal klikk a homokba ahova leszeretnénk tenni a bottartót. Miután letettük a bottartót, elővesszük a horgászbotot, majd az inventoryban amilyen csalit vásároltunk arra jobb klikk és rajta lesz a horgászboton a csali. Horgász Lexikonban minden levan írva, milyen csali milyen halakat szed ki a vízből. Miután rátettük a csalit a horgászbotra, hosszan nyomva a bal klikket, akkor megjelenik egy mérő HUD, majd tetszőlegesen bedobjuk a horgász botot a vízbe.Bal klikkel katt a bottartóra és el is kezdjük a horgászást. Kb 4-5 perc és megszólal a síp akkor bal klikk a horgászbotra, majd jobb klikk és elkezdődik a minigame ahol a lényeg az, hogy a zöld mezőbe kell lennie. Ha sikeresen végeztünk a horgászással, akkor a kapott halat el tudjuk adni a Palominói hal leadónál.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:
A kamionos munka
Városházán
felvesszük a munkát, majd elmegyünk Blueberry-be és ott belemegyünk a marker-be ahol lehívjuk a kamiont. Elmegyünk San Fierro-ba, pontosabban a DPD-hez. Kiválasztjuk a tetszőleges fuvart a műszakvezetőnél, viszont ez függ a szintünktől. Leszállítjuk a fuvart, majd beállunk a mezőbe, viszont figyeljünk rá, hogy zöld legyen. Bemegyünk az NPC-hez, majd leadjuk a fuvart, és ez ismétlődik.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:
Növényfarm
A farm lehetőséget összefoglalva mondanám el, első sorban bérelni kell egy farmot. Miután béreltünk, akkor be kell szerezni a kiválasztott vető magokat, és el kell kezdeni a földet kapálni és öntözni, azaz megművelni. Miután ez megcsinálva, el kell ültetni a magokat és várni kell míg kinőnek, viszont ez idő alatt vigyázni is kell rá, hogy ne rongálódjon. Miután megnőttek az elültetett zöldségek, akkor ismét el kell kezdeni megművelni a földet, majd az adott kinőtt zöldséget leadjuk a piacon, és kapunk érte pénzt.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen,
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem,
 
Utoljára szerkesztve:

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
Szia! Egy két helyen kicsit hiányos, de szép lap lett Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Lacee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.