Niko Shelby jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
218
131
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Niko Shelby

2. Születés helye, dátuma
1996.12.18, See City

3. Bejelentett lakcíme
See City

4. Telefonszáma
36222018256

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2022.12.10

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Őrmester

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
időhiány miatt léptem ki.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Szeretnék visszatérni a rendvédelem szerepkörébe, és ismét nyomozóként szolgálni, RP-zni. Ismerem a feladatkörét az NNI-nek, igy úgy gondolom tudnám végezni a feladatom.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Természetesen.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Lászlónak hívnak, 15 éves vagyok. (Decemberben töltöm a 16-ot.)

2. Milyen névvel voltál a frakció tagja?
Larry Walker

3. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
See City Taxi - 3 hónapot voltam, Profi Sofőr rangon voltam, Tanultam sulira és nem volt időm. See City Car Service - Talán egy hónap, Kezdő szerelőn léptem ki, mert szeretttem volna kiprobálni magam valami másban, nem jött be a szzerelés. ORFK - 7 hónapig voltam, Főtörzszászlóson léptem ki, Nem volt sokáig gépem, és mást is szerettem volna kiprobálni. NNI - Azt hiszem 1 hónapig voltam, Őrmester rendfokozaton távoztam, idő hiány miatt távoztam. TEK - Zászlós voltam, Inaktiv voltam és nem tudtam folytatni.

4. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Nyilván.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék ismét az NNI köreibe csatlakozni, mint nyomozóként, újra RP-zni szeretnék hoosszab idő után, hisz sokáig nem voltam a szerveren jelen. Mint régebben szeretnék ismét rendvédelmi tag lenni, ezért csatlakoznék. Tudom már a feladatom az NNI-ben, hisz voltam egy kis ideig a frakció tagja.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
rendelkezem mindkettővel.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Lacinak hívnak, egy 15 éves, lassan 16 éves srác vagyok. Szakmát tanulok, még pedig szoftver fejlesztő és tesztelő szakot tanulok. már egy hosszabb ideje RP-zek rendszeresen, viszont voltak inaktivitásaim jócskán a suli miatt, és egyéb magánügy miatt. Magamról sok minden érdekességet nem tudok mondani, azonban tudok csapatban munkálkodni, csapattal együtt dolgozni. Tanulékony ember vagyok, és türelmes egyben. Szabaidőmet arra fordítom hogy mindig legyek egy akár kis időt is a szabadban és sokszor szoktam biciklizni, vagy szimplán túrázni menni. Gép elött is gyakori hogy vagyok, RP-zni szoktam általában, azonban van hogy más stílusú játékokkal is játszom mellette. Régen RP-ztem hosszadalmasan, szóval szeretném újra éleszteni az RP tudásom.

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


9. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
  • Tetszik
Reactions: Szabika18

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Megjegyzés: Kérjük, hogy keress meg egy leadert TS-en a legutóbbi kilépési indokodat illetően. ))
 
  • Hűha
Reactions: Néma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.