Niko Shelby jelentkezési Lapja az SCCS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
171
123
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Niko Shelby
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 65535 perc
IC SZINT:36 szint

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi,SCCS,ORFK,NNI
TÁVOZÁSAID OKA: Volt hogy nem volt időm, volt hogy monotón volt és kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: január környéke,illetve decemberben.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Niko Shelby
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Olyat tettem amit nem kellett volna olyan rangon.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5-6 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Lászlónak hívnak,15 éves vagyok. Jelenleg Szakképző iskolába járok, ahol Szoftver fejlesztő és tesztelő szakon vagyok. 2 éve napi szinten RP-zek, pontosabban a SEEMTA szerveren kezdtem az egészet és azóta már sok szervert bejártam. Voltam néhány frakcióba, de mégis is az ORFK-ban töltöttem el 7 hónapot, ahol nagyon jó közösséget ismertem meg, és itt az SCCS-ben ha bekerülök akkor szeretnék ebbe a közösségbe beilleszkedni és a közösséget megismerni. Együttműködő személyiség vagyok és szeretek csapatban dolgozni. Negativitásom magamban az, hogy sajnos nem bírom a kritikákat. Hamar felhúzom magam, de tudom magam kontrollálni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Személy szerint úgy vélem, hogy az SCCS az a hely ahova ha most mennék, akkor sok időt tudnék eltölteni a frakcióban, és szivesen lennék tagja az SCCS-nek.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm ha végig olvastad! Pacsi ;)

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.21 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.