Niko Sheffield panasza ismeretlen Discord moderátorra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bugeye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 11.
372
1 720
22
Los Santos
V4 karakter
Niko Sheffield

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Niko Sheffield

Panaszra tett moderátor neve:
Ismeretlen

Panasz oka:
Szerintem jogtalanul kaptam DC-ről való felfüggesztést, 24 órára.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
(Sajnos csak utólagos képpel tudok szolgálni. A Showroom szobába beküldött képek miatt alakult ki a helyzet)

Egyéb megjegyzés:
A történet a következő: a showroom nevű szobába páran küldtünk be képeket autókról, majd ezt követően egy illető megkérdezett minket, hogy minek küldözgetünk be ilyeneket, amikor semmi érdekesség nincs bennük?

Erre az én válaszom a következő volt: Az egyedi matricákban nincs semmi érdekesség? Abban mi az érdekes, hogy belénk kötsz a semmiért?

Na most ezek után kaptam én 24 órás felfüggesztést. Kérdésem az lenne az érintett DC moderátor felé, hogy mi alapján tartotta jogosnak a rám kirótt büntetést? Egy kérdésért már ilyenek járnak? Ha ez jogos volt, akkor elnézést kérek és inkább többet DC-n egy pontot sem írok le, mert ezek szerint nem lehet semmit. Egy szimpla kérdés volt a másik fél felé, aki alapból belénk kötött.

A panaszom azért kerül megírásra, mert próbáltam felkeresni több olyan DC moderátort is, akik esetleg esélyesek a felfüggesztés kiosztására(Ölembé tanácsára egy lista alapján), sajnos senkitől nem kaptam választ annak ellenére, hogy többször is elérhetőek voltak az üzenetem megírása után.

Tisztában vagyok vele, hogy csak 24 óra volt és az nem olyan sok idő, de mégis szeretném tisztázni ezt az egészet, mert nem tartom fer dolognak, hogy valaki csak úgy tiltogat, miközben ki se érdemeltem.

 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 609
5 155
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
V2 karakter
Bruno Seanetti
Felkeresett az úriember, nem tudtuk kideríteni, hogy ki rakta rá a timeout-ot. Elmagyaráztam neki, hogy hogyan kell helyesen használni a showroom szobát. Ezt tudomásul vette és a panaszkönyvet semmisnek tekinti. Zárható, helyezhetö.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.