Niko Sheffield ~ Muurayi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
415
1 898
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Niko Sheffield

Panaszra tett moderátor neve:
Muurayi

Panasz oka:
Kaptam 50 büntetőpontot szerintem teljesen jogtalanul, állítása szerint a hozzászólásomnak semmi köze nem volt a témához.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://kepkuldes.com/image/TYWx1N

Egyéb megjegyzés:
Egy régi ismerősöm meghirdetett egy autót, amire "feléből mennyit engedsz" kategóriás árajánlatot kapott. Erre én írtam hozzászólást, hogy én is árulok hasonló autót és én is ugyanígy járok vele, de nem értem miért, hiszen jóval többet érnek ezek az autók, már csak a ritkaságuk miatt is. Szerintem ennek a hozzászólásnak igenis van köze a témához. Nem olyat szóltam hozzá, hogy az aranyérc nagyon szép vagy bármi más. Mellesleg ha valóban nem odavaló a hozzászólásom, akkor had döntse már el az, aki kitette a hirdetést.
Privátban felvettem a kapcsolatot Muurayi-val, hiszen úgy voltam vele, hogy nem szeretnék PK-t írni, ha meg is lehet beszélni a dolgot. Nem sikerült egyetértenünk, továbbra is azt állítja, hogy ennek a hozzászólásomnak semmi köze nincs a témához.

 

Muurayi

wild one
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
739
3 088
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
Szia!
Meglepő lenne, ha azt írnám, hogy nem vártam a panaszod de ez nem így történt. Úgy gondolom, hogy privátba leírtam neked minden ehhez kapcsolód kérdést, amit feltettél nekem (ha ezt egy fő globális moderátor kéri, nagyon szívesen csatolom neki a beszélgetést).
Továbbra is úgy érzem (hisz erre adtam a szankciót), hogy a hozzászólásod nem helytálló, ezáltal OFF-nak is tekinthető. Te egy hirdetés alá írtál, ahol az eladni kívánó személy ajánlatokat vár, ugyebár ez a hirdetés lényege is.
 
  • Tetszik
Reactions: 1saac és notpet

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
415
1 898
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Igaziból is szoktak lenni egy hirdetésnél olyan kommentek, ahol nincs vételi szándék, hanem csak ott hagy az illető egy pozitív kommentet(jobb esetben), hátha valaki kedvet kap a termékre. Attól, hogy én nem szeretném megvenni a hirdetésben szereplő Audit, nem olyan kommentet hagytam ott, ami ne ahhoz a témához kapcsolódna. Tudtommal a fórum azon része IC részleg, márpedig ha IC, akkor ott is lehet picit IC társalogni. Az RP nem annyiból áll, hogy "Eladó? Megveszem!".

A büntetést azért kaptam, mert nem témához kapcsolódó kommentem van ott, pedig de, eléggé ahhoz a témához kapcsolódik. Ha nem akarom megvenni, akkor nem is írhatok oda semmit? Ha ez így van, akkor kérném ennek az átgondolását, mert eléggé visszataszítja az RP-t. Én úgy gondolom, hogy egy sima beszélgetés is RP, hiszen 2 karakter között zajlik le. Ez a fórumos hirdető részleg nem olyan, mint igaziból valami hirdető oldal? Pl. Facebook hirdetések
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 225
15 698
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hali.

A hirdető részleg fórumon, nem társalgó, ezáltal nem egy autóhirdetés alatt kell kitárgyalni ezen dolgokat.
Egy Audi Sport Quattro hirdetés alá kommentelttél, hogy te egy "cápa bmw"-t árulsz illetve, hogy érdekesnek tartod az ajánalatokat.

Ezzel tulajdonképpen az a probléma, hogy feleslegesen spammelődik el egy hirdetés alatt a hozzászólás részleg, plusz abszolút nem is a témához illik az, hogy te vagy éppen más hogyan s mit árul.
Egy jármű eladás hirdetés alatt nem egy beszélgetés fog kialakulni, hanem maximum ajánlatokat fognak tenni a járműért, avagy licitálni rá.

Hozzászólásod utolsó sorát pluszban a szabályzat konkrétan tiltja 1.9 hirdetési szabálypont értelmében.

1.9) Tilos a hirdetés 'bump'-olása!
↳(Bumpolás azt jelenti, hogy az előző hozzászólásodat törlöd azért, hogy újat írj - ezzel előre kerül a hirdetésed. Használd a 'Szerkesztés' opciót!)
Büntetés: 20 büntetőpont.

Panaszod jogtalan. @Muurayi helyesen járt el az ügyben, utólagosan ezen szabálypont megszegéséért járó hibapontot nem kell ráadni a felhasználóra. Legyen ez elég tanulás az ügyből.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.