Niko Redway panasza Próbaidős Moderátorra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mate20020828

Újonc
2019. 01. 12.
42
20
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Niko Redway

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Norby, Próbaidős Moderátor, [-Corey-]

Panasz pontos megfogalmazása:
Hali! Az lenne a panaszom igazából hogy megkapta a Próbaidős Moderátor-t és elkezdett BEEF elni. Mikor még nem volt Próbaidős Moderátor Norby akkor ugyanúgy szidtuk egymást meg minden és csak úgy viccből tehát nem is értem hogy most ezt így mire véljen. Igazából párszor beszélgettem moderátor szolgálatba moderátor haverommal majd csak úgy bejött Norby beszélgetni és akkor is csak kick-et kapott szóval nem is értem. és igazából azt megjegyzem hogy mondtam a Tekes palinak aki ottvolt hogy eüzzön fel, de persze az szerintem nem számítható mg nek mivel itt sem volt a közelemben, én meg akármit mondhatok hogy ide gyere oda gyere, még nem történik meg addig lényegtelen mivel megse történik és oda sem jött.

Bizonyítékok:
<22:57:29> You were banned for 14 day(s) from the server by "Corey™" (TS MG többszöri felszólításra is, Undorító stílus #Norbi #Corey)

Megjegyzés:
Hozzászólhat: Corey,Norby,Bíráló.
 
Utoljára szerkesztve:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
193
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Na helló!
Én csak rád adtam a kitiltást Norbi kérésére, mivel ugye ő nem tud Próbaidős Moderátorként bannolni.
 
T

Trenton

Csáó, Balázs viccből kickelt, hiszen bírom őt és, ez kölcsönös.A kick nem komolyan lett gondolva.
Szóltam neked, hogy "TSMG off", ugyanúgy továbbra mondod, hogy "hallod tekes szedj már föl EÜ-vel".
Majd mikor már harmadjára szólok felszólasz, hogy "Jólvan Norbi kussoljál már", erre föl én visszakérdeztem, hogy "Igen?", erre te "Miér micsinálsz? Kibannolsz? Visszajövök VPN-el"
Az említett beefről annyit, hogy akkor nem kaptam meg a moderátori jogosultságot, de mostmár nem vagyok vevő az ilyen volmenű "kóstolgatásnak".
Köszönöm, hogy elolvastad, véleményem szerint a bannod jogos, de majd a vezetőség dönt.
-Norbi.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.