Niko Lawson Panasza Pasára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Niko Lawson

Panaszolt fél admin neve:
Pasa

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen/Jogtalan PK Bírálás, kivételezés.

Bizonyítékok:
https://forum.see-game.com/threads/...mine-dongxi-niko-lawson-pasa.7473/#post-34418

Megjegyzés:
Szerinetm jogtalan volt a jail, mivel szerintem részemről nem volt flegmázás, vagy ha az én részemről volt akkor az övére is bőven ráfogható és nem csak nekem járna Admin Jail.Bővítés(EDIT)
Hogy kicsit tisztább is legyen miért írtam meg ezt a PK-t.
Lulu elmondása szerint ő kulturáltan meg kérdezte tőlem hogy tekes miota igazoltathat, és én neki álltam flegámzni.
Amikor is szerintem ez se nem kultúrált se nem kérdés:
[2019-01-27 14:02:40] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( szépen tekes nem is igazoltathat ))
Erre jött aza válaszom hogy:
[2019-01-27 14:02:47] [Output] : Niko Lawson: (( majd te mondod meg ))
Amit azért szántam mert egy illegális szervezet leadere, nem hiszem hogy jobban kéne hogy tudja hogy mikor igazoltathat egy rendvédelmis és mikor nem, illetve nem hiszem hogy neki kéne ezt megmondania nekem ezzel kioktatnia hogy én mikor igazoltathatom és mikor nem.
[2019-01-27 14:02:50] [Output] : Niko Lawson: (( baj van hívj admint ))
Ezt azért írtam mivel semmi kedvem nem volt PK-kkal foglalkozni hanem akkor inkább ott helyben, vagy TS-en tisztázni a dolgot.
[2019-01-27 14:03:14] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( kösz megint a flegmázást ))
[2019-01-27 14:03:22] [Output] : Niko Lawson: (( ic üögy ))
Erre jött ez, mivel semmi kedvem nem volt azt hallgatni tőle hogy mikor igazoltathatok illetve hogy hogyan kéne beszélnem, amikor elég lenézően meg "kérdezi" azt hogy én miért igazoltatok. Egyből változik az ember hangulata ha számomra ilyen lenézően és kioktatóan válaszol valaki.
[2019-01-27 14:03:36] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( ic ügy ha ooc flegmázol ügyes vagy :) ))

Erre jött ez és nekem ez az ügyes vagy szint úgy elég flegmásan illetve, ironikusan hangzott.
Egy kicsit később történt egy ilyen helyzet is:
[2019-01-27 14:27:09] [Output] : Niko Lawson: (( mivel szét laggolod magad. ))
[2019-01-27 14:27:15] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( ic ügy ))
[2019-01-27 14:26:00] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( szard le ))
2019-01-27 14:26:08] [Output] : Hana Carmine Shimizu: (( megint ott hagyom őket XD ))
Nekem ott volt az ic ügy amit mondtam én is, ezt ő is ugyan úgy mondta.
Illetve egy régen történt Facebookos témát még mostanáig sem értem hogy miért kell felhozni-e témában. Azt szerintem akkor kellet volna és nem most arra hivatkozván.
Szóval az én szemszögemből ez történt. Ha tényleg kultúráltan és szépen meg kérdezte volna és nem kiejelntette volna hogy nem igazoltathatom és kioktatgat. Akkor nagy valószínűséggel máshogy álltam volna az egész témához. Az ic ügy pedig mint két oldalról megtörtént.

Panaszhoz hozzászólhat:
Én, Pasa , Bryan D Revenc, Jessica Lawson, John Lawensky
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Panaszban le van írva minden nincs mit hozzá fűzni részemről, várom a bírálást.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Véleményem szerint te részedről nagyobb volt az a flegma stílus,az említett Lulunak is volt egy két hibája etikailag,viszont az nem olyan hosszasan mint neked, legközelebb ne kezdj el flegmulni amiatt mert a másik rosszul környékezi meg a témát.
Pasa jogosan járt el.
Zárom&helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: Lulu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.