Niko D Cartalozzi-->Sunu #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oli2_mta

Újonc
2021. 12. 09.
45
26
V2 karakter
Niko D Cartalozzi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Niko D Cartalozzi

Panaszolt fél admin neve:
Sunu

Panasz pontos megfogalmazása:
Aranybank rablás menekülésbe torkollott és kb 10 perc menekülés után kaptam egy 30 perces AJ-t "RP hiánya" miatt. Határozottan úgy emlékszem, hogy minden ütközésem után nyomtam egy bind rp-t. Megkérdeztem Sunu-t, hogy mutasson nekem egy videót ahol ez az eset történik, mert direkt figyeltem minden egyes ütközésemnél, hogy benyomjam a bindet. Természetesen nem tudott mutatni, és nem is baj mert ugye neki nincs bizonyítási kötelezettsége velem szemben. Viszont ez így az ő szava az enyém ellen nem akarom elhinni, hogy tényleg nem rp-ztem le mert nagyon figyeltem rá. Nagyjából 10-15-ször ütköztem itt ilyen villanyoszlopokba meg ilyenekbe ami nem okoz nagyobb sérülést és ő azt állítja, hogy egy alkalommal nem rp-ztem, ugyan már a való életben nem azt kell bizonyítani hogy ártatlan vagy hanem, hogy bűnös, így kezdődik az egész különben bárki bármit mondhatna. Ez a nagyobb és egyértelműbb szabálysértésekre nem vonatkozik, de egy ilyen esetnél akarom látni, mert úgy vélem rosszul látta.

Bizonyítékok:
Nincs sajnos

Megjegyzés:
Tudom, hogy mivel nincs bizonyítékom nincs nagyon értelme ennek a panasznak. Ez a pk nem teljes mértékben az admin ellen szól, hanem erre a szituációra és a szabályra, hogy ő neki nem kell semmit bizonyítania.

Köszönöm, hogy végigolvastad, legyen szép napod!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.