Niko D Cartalozzi --> R3HABS [HELYETTE ÍROM] #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
76
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Niko D Cartalozzi

Panaszolt fél admin neve:
R3HABS

Panasz pontos megfogalmazása:
Szócsatából egy találkozás lett Palóba a házamnál, szólogattunk be egymásnak de semmi komolyabb testi sértéssel való fenygetőzés nem történt. Volt nálam egy festett MP5-öt ami az oldalamon lógott és ezt meglátták (Ayden-David D Murray) és rendőröket hívtam rám akik pár perccel később kiértek a házamhoz, én gyorsan befutottam a garázsba a kocsiba ültem mert említették előtte, hogy rám fogják hívni. Kijöttem a kocsival a garázsból majd elmenekültem. Paló-BB között Montgomery felett a trafinál én megfordultam, hogy vissza menjek Palóba körül nézni erre akkor már ott voltak mögöttem és Ayden kihajolt majd pár lövést a kocsimba lőtt. Ezután a rendőrök is megtaláltak és Palóba menekülés közbe ismét mellém álltak és kilőtték a kerekemet aminek a vége az lett, hogy ki kellett szállnom és a rendőrök lelőttek. Összegezve, nyomós ok nélkül csupán egy két beszólás miatt akartak levadászni és egyszer rámlőttek kocsiból másodjára meg még forglamas helyen is Paló közepén. Ez volt a szituáció, szerintem R3HABS belekeveredett a szituációba, és nem lett rendesen átbeszélve a végére.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Videós bizonyítékom nincs csak ennyi, de David leírta ooc ahol beismeri, hogy Ayden rámlőtt szükség esetén tudom küldeni.
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Srácok teljesen össze visszaság van, amit beszéltem nektek OOC. Latom nem sikerült megérteni, elkezdtek egy "panaszt" elmagyarázni meg ott nem tudtátok, utána meg irtok PK-kat!
Normálisan elmondani nem tudtátok ott se, mellesleg a 2 PK amit írtatok 1 helyen volt, illetve MG-vel voltatok megáldva, hogy ráhúzzátok a "rádiózás" miatt!
Erről meg elvileg IC volt nektek egy megbeszélés, bár az ügyintézés addig elhúzódott, hogy erről a részéről már a végén szó se került, hiszen majdnem 1 órán keresztül ment az, hogy MG volt, meg a másik "tesó, bátya" és társai...
Amiket ott leírtam, tartam a szavam ahhoz!
 
Utoljára szerkesztve:

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Másik R3HABS-ra érkező PK alatt bírálva.

Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.