Niels Blom-->Gavyn Weiner [Baker]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
282
929
V4 karakter
Egon Pfeiffer
LV karakter
Niels Blom
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Niels Blom >

Panaszra tett játékos neve:
<
Gavyn Weiner >

Panasz oka:
<
RK >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Killog 21óra és 21:10 körül halhatott meg >

Megjegyzés:
<
Több személy is lehetett aki RKzot, Gavyn logjában vissza lehetne nézni kikkel jött ki újra az RPre.
Muurayi is részese volt az ügynek frakció leaderként
>
 
Utoljára szerkesztve:

Baker

part 2
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 24.
376
1 106
LV karakter
harry fletcher
Sziasztok! Várom a válaszát 24 órán belül!
 

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
282
929
V4 karakter
Egon Pfeiffer
LV karakter
Niels Blom
Továbbiakban feltehetően Peter Dotson is RKzot. Többi személyről nem tudok többet az érintet rendvélemis logjából kiderül kilétük. RKja eléggé erős kihatás volt az RP végkimenetelére. Két helikopter érkezet nagy légyszámmal és onnét lőttek minket. Drogszint sérült miattuk mi a később kiérkező egységekkel hátrányba kerültünk. Több személy elkapásra került tőlünk.
 
Utoljára szerkesztve:

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Sziasztok. Valóban meghaltam már egyszer, itt van róla a videó. https://streamable.com/nzzwe3 (Ekkor még én voltam egyedül fent swatos legjobb tudámos szerint.) Kilencre (nálatok 8) össze verbuválódott a csapat, ugyanis egy training lett kiírva és ezek szerint ti fúrtátok végig a mapot az alatt az egy óra alatt míg tartott a dolog. Honnan kellett volna tudnom hogy még mindig ti vagytok azok? Egymás után jönnek az atm riasztásaitok. Öt perc nem telik el, kinyitjátok a kazit és mentek a következőre. Én tisztába kell legyek azzal hogy ugyan az a csapat? (közel két óra telt el) Az én felelősségem, oké. videó2 https://streamable.com/bvqo7t

Unfair a helyzet az az igazság, és semmi egyéb nincs ebbe csak rosszindulat, de legyetek bolodok vele. Mind a két esetbe egy golyót nem tudtam kilőni rátok, egyszer nem tudtam kárt okozni bennetek és mégis panasz érkezik rám. Azt had kérdezzem már meg ha itt vagyunk, hogy ti mire fel daráltok rá random a jelöletlen autókra? Mert az esetek 90 százalékában ahogy elmegyek az atm mellett, már utánam daráltok. Ki se szállok, elgurul egy fekete dodge és szarrá van lőve de soha nem szóltam érte, nem érdekel. Levárom azt a 15 percet azt megyek a dolgomra, de sokaknak még az is fáj ha meghal. Gondolom itt is ez történt. Meghaltál a lövöldözésbe, vagy nem sikerült bevinni az utolsó kazettát a garázsba és ezért született ez a panaszkönyv.

Nem érzitek azt hogy mennyire gáz egyébként amit csináltok? Végig fúrtátok a mapot, szét lőttetek mindenkit, kvázi nyertetek nem egyszer, nem kétszer. Mi hasznotok lesz ebből a pk-ból tudván azt, hogy amúgy kurvára nem ártottam nektek? Azon kívül hogy kárt okoztok másnak, sokra nem mentek ezzel, de ez is a cél gondolom mert semmi más nem vezérel titeket. Nem lenne bőr a képemen, de mindegy. Nem vagyunk egyformák. Jelentsétek moderátornál ezt a hozzászlólást is, köszi. Nincs más mondandóm, a pk jogos ezek szerint ugyanis ugyan az a csapat fúrta végig a mappot a training előtt, közben, és utána is. Vállalom a következményeket. Egyébként maga mint RK nem történt, tehát lőni nem lőttem le senkit. Egy golyót nem tudtam kilőni nemhogy valakit. De ha úgy vesszük, akkor igen mert nem térhetek vissza míg vége nincs az egésznek amiről persze tudnom kell.

pár sor még

Egyetlen egy dolgot utálok a világon a legjobban, és az az igazságtalanság. Legtöbb esetben, sőt kb mindig én húzom a rövidebbet holott soha nem ártok senkinek és mindig én vagyok az az ember aki nem hív admint, aki nem csinál ügyet mert leszarja azt ha épp pg történt vagy tudja a tököm milyen szabálytalanság. Nem érdekel egyszerűen de van egy határ, és azt már nagyon átléptétek. Leadtam a swatot, többet nem találkoztok velem odakint, elegem van belőletek és abból amit leműveltek a játékostársaitokkal. Most egymás markába röhögve olvassátok végig ezt a hozzászólást is valamilyen eldugott discord szobában, remélem boldogok vagytok mindannyian a monitor előtt. Mehet a pk-ra, és egymás hozzászólásaira a fire, ide meg a röhögős! Pörgessük fel mert az egy plusz ingert ad, státuszt növel szóval nehogy már pont én ne segítsek ebben nektek, tiszta szívesen. További jó szórakozást kívon a szerveren nektek, érezzétek jól magatokat. Remélem következőkor a map bal oldalát is kifúrjátok, nem csak a városra, és a környező falvakra fókuszáltok.

Hamár panaszkönyv. Tudomásomra jutott egy infó miszerint te háromszor is meghaltál ezen "rp"-ben. Helikopterrel voltál ha minden igaz, és háromszor is ki lettél lőve. Baker fent volt mindvégig, szóval az ő logjában benne van. Elvileg 7 perc leforgása alatt haltál meg többször is, ott köröztél egy étterem körül a fekete helikoptereddel. Szóval ha ez mind igaz, miről beszélünk? Ezt már én felírnám egy közösségrombolásnak, tekintve a pk-t, annak miértjét, annak előzményeit és ha ez igaz, te is Rk-t követtél el amivel valójában engem is vádolsz akkor te mi másnak neveznéd ezt, ha nem közösségrombolásnak? Hiszen szánt szándékkal akarsz rosszat a játékostársadnak, hazudsz a panaszkönyvben, ezáltal hazudsz az adminnak csak azért hogy rosszat tegyél valakinek, közben te is ugyan azt műveled, sőt! Én egy golyót nem lőttem ki, amint mondtam. De nem az én tisztem megítélni a dolgot, ha ez nem igaz és nem haltál meg akkor szíves elnézésedet kérem a vádaskodásért, de valahol legbelül most nekem is jól esne az ha ez valóban igaz lenne, pedig nem szeretem a kárörömöt, bűntudatom lesz utána.
 
Utoljára szerkesztve:

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
788
3 513
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Rasaun Barrett
LV karakter
Daan Smid
Csáó!
Én szívesen reflektálok a soraidra mint frakció leader, mivel a frakciót érintetted ebbe HSZ-be, s úgy gondolom, ha már így nyilvánosan beleállunk a dolgokba, akkor írok a kérdéseidre a választ és esetlegesen ha annyira érzed, én felajánlom neked azt, hogy nagyon szívesen beszélgethetünk tovább privátban a frakció dolgairól, s annak vezetéséről, részletesen be is mutatom neked ha arra igény van, de ez egy RK panaszkönyv, és nem arról szól, hogy ki be mekkorát tudunk rúgni. Ahogy láttam nem arról szól, hogy az általam vezetett frakció mennyire "rossz", "gonosz".
Amikor már alapvetően elkezdtük az ATM fúrást akkor gotozott az egyik frakciótagomhoz Mafla admin és írta neki, hogy RP van. (zárójelben jegyzem meg ha hamarabb szólt volna akkor nem mentünk volna már, de volt elő RP, megvoltunk elegen már nem akartunk visszafordulni. Egyébként ha megkérdezed őt meglehet beszélni velem bármit, és partner vagyok abba, lásd egy referencia topic ami alatt végig kommunikáltam vele, mi - hogy legyen. katt)
ATM jelzések 5 percenkénti részére térek ki, az pedig igazából azt takarja, hogy nem csak mi fúrtunk a szerveren, a végére maradtunk csak, mivel a gyárban volt egy tűzharc, ezt a killog hűen mutatja, hogy volt is egy összetűzés, szerintem valahol félnyolc - nyolc között.
Taglaltad azt is, hogy unfair dolog, hogy mi hasunkra ütve lövöldözünk rátok, mint undercover (azt hiszem szerver nyelven így hívják/hívjátok). A helyzet nem igaz, ez több szempontból is visszautasítanám. Akció során általában mindig van egy adminisztrátor a hívásba, és simán kijelentem, sőt biztosíthatom is, hogy tőlünk független, ez tanúsítja azt is, hogy a frakciótársát is ugyanúgy jailbe teszi, szóval ha bármi szabályszegés lenne akkor mi is ugyanúgy kapnánk érte a szankciót, magyarán semmi kivételezésről sem beszélhetünk így ez kizárva. Szürke chargeres esetedre kitérek ebbe a bekezdésben még egy picit, mivel mi random nem fogunk rád lövöldözni, ezt én garantálom neked, hozzátéve azt is nem egy-két darab sniperesünk van a tetőn elszórva, odacélozva meg szépen levehető a mellény. Arról meg már végképp nem tehetek, hogy az első klipnnél ahol kilettél lőve az sztori, hogy vittem a kazettákat gyárba, te már kontráztál és kiszálltál keresztbe vágva (https://streamable.com/nzzwe3) ezt követően mikor kiszálltam volna rád, beszálltál és elmentél balra, így üldözött Keano Thijmen, s találkoztál szemben Thies Keizer személyével is.
Arra is hivatkoztál, hogy nem lett hívva admin. Lett írva report, és aki elvitte a reportot, jelenleg is ő bírálja ezt a panaszt, mivel egy adott illető nem volt fent, mert tudtommal itt kettő ember lett megnevezve a társam által. Társam nevében is beszélhetek, meg úgy érzem hogy mindenki más tagom nevében is, hogy ezt az egész kavalkádot ami kialakult azt a szerveren szerettük volna lerendezni.
Megszeretnélek kérni egyúttal, hogy ne általános tanulságokat vonj le, erről a frakcióról mert nagyon nem úgy van az amit írsz, meg amit kívűlről látsz azt nem azt jelenti, hogy belül a "gépezetbe" úgy is történik.
Meglepő lesz amit írok, de én megértem az álláspontodat alapvetően, engem is aggasztana a helyzet egyébként, de szerintem meglehet ezt beszélni emberi módjával is, igenis hajlandó vagyok rá. (legalább is én tuti, nem volt még olyan akivel nem tudtam volna nézeteltérést megbeszélni) Nem feltétlen a szankció a célunk, és ezt kijelenthetem a panasztevő fél részéről is, helyzetet szerettük volna tisztázni, ahogy IG is szerettük volna, a miértjét, hogy nem jött végbe, azt fentebb leírtam.
Azt is megértettem, elolvastuk, hogy leadtad a swat-ot, csak ne ruházd fel ezt ránk, hogy mi csak közösségrombolásként vagyunk jelen, mikor megnézed a frakció topicot, s IG jelenlétünket teljesen más tükröz. Az akciókat ez alól vonjuk ki.
Zárásképp nem akarok veszekedni leírtam az álláspontom ami úgy engem érint, ha olyan nyugodtan keress meg TS-en, avagy bárhol máshol én szívesen megbeszélem veled a történteket. Ha egy moderátor úgy gondolta, hogy nincs közöm az ügyhöz a szankciót vállalom.

ui.: Ha valami nyelvtani hibát vétettem a hozzászólás során ne haragudjatok, nincsenek jó napjaim, keveset alszok nagyon.:(
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Nem fogok vitázni, megvan a véleményem rólatokat aminek hangot is adok. Én nem szoktam kötekedni csak ha már tényleg átlépünk egy határt.
Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett, sok helyen nem jól, vagy félre értelmezed azt amit mondok pl az első halálom. Nem erre a konkrét esetre gondolok, amikor arról beszélek hogy jelöletlen autót daraáltok random. Itt kiszálltam előtte, látszódik hogy már füstöl az autó a videó elején is, szóval már lövöldöztem veletek. Itt a videó azért került elküldése hogy igenis meghaltam, tehát rkt követtem el ahogy az a panaszban is szerepel. Ha belém áll valaki akkor viseli annak a következményét.
Pár sor utólag szerkesztve, telefonról vagyok. Válaszokat szeretnék kapni arra hogy én honnan kellene tudnom azt hogy ismételten ti fúrtok amikor az első, és a második halálom között eltelt közel két óra. Választ szeretnék kapni a hozzászólásom utolsó szakaszára is, ahol a panasztevő feltehetően rkt követett el, mégis engem akar bemártani. Miért tesz valaki ilyesmit ha nem a rosszindulat vezérli? Nem a frakció leander válaszára vagyok kíváncsi, ahogy senki máséra se, hanem a panasztevő gondolatmenetére, és a bíráló admin döntésére. Várom a bírálat.
 
Utoljára szerkesztve:

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
788
3 513
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Rasaun Barrett
LV karakter
Daan Smid
Ez az utolsó hozzászólásom.
Én nem haragszok senkire, az álláspontom leírtam az üggyel kapcsolatban, amiben nem az én kezem van benne, engem bevittek 300 percre, elfogadtam leülöm, ez ezzel jár. Ha továbbra is gondolod részemről nincs akadálya velem megbeszélheted, én pártatlan és független vagyok, legyen az bármilyen szituáció. Szerintem senki nem állt beléd, mi legalább is biztosan nem, tisztázni szerette volna gondolom Niels a dolgokat nem pedig, hogy adminjailbe ülj, mert mi nem arról vagyunk nevesek, hogy mi jailt szeretnénk mindenkinek.
Hozzászólásod köszönöm, és jól esik azt olvasni, hogy korrekten állsz a dolgokhoz, számomra a panasz pedig egy-két pontja intő jel, hogy mit kell kijavítsak és odafigyelni a frakcióvezetésem során. Félreértés ne essék, ez előbbi mondat nem azt jelenti, hogy viccből lett rád lőve, mert tudtommal nem így történt.
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Nem állt belém senki, csak a többieknek sikerült lelőni titeket, pár tagod jailt kapott ahogy te is és gondolom ez az ami fáj. 18 ATM lett megfúrva ha jól számoltam, de lehet több is. Ha abból csak a felét fúrtátok is ti, az nem elég sikerélmény amúgy? Mi kell még hogy azt mondjátok, ez igen.. megcsináltuk fiúk? A pk írója első hozzászólása mind azt tükrözi hogy fájt a vereség ami amúgy az én nézőpontom szerint még mindig győzelem, hisz a fél map atmje meg lett fúrva, de valakinek ez sem elég. Befejeztem, már sokadjára várom a választ.
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Szerkesztve. Törlésre került az a hozzászólás amire reagáltam, legyen dupla hsz akkor.

Legyen a ti döntesetek az hogy hány atmet fúrtok, igazad van. De ha rajtam múlna biztos azt is korlátoznám napi ötre az ilyen esetek elkerülése végett. Ha ez ezzel jár és valóban nem fáj senkinek a vereség akkor mire fel született a panaszkönyv? Megbeszélni? Ne viccelj már. Ha valaki beszélni akar, az talál más módot is erre de itt nem erről van szó. Hamár beszélgetés, hiába írsz privátba nem fogok válaszolni. Ha már ekkora port sikerült kavarni, akkor játszunk nyílt lapokkal, és nem privátba eldugott TS szobákba még nem tudom hol beszekjünk. Említetted hogy van veletek mindvégig egy admin, ami már eleve az én szememben egy kurva nagy mínusz hisz ki tudja azt bizonyítani rajtatok kívül hogy nem él vissza a hatalmával, nem infózik nektek? Eleve honnan tudtátok meg hogy én visszamentem? Gondolom tőle hisz amint meghaltam, ki is léptem, még szerintem földet se ért a hullám. Tektinve azt hogy még érvényesülni se tudtam, a helikopter túlsó oldalán voltam mégis én haltak meg elsőnek elég okot adott arra hogy kilépjek.
 

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
788
3 513
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Rasaun Barrett
LV karakter
Daan Smid
Lényegtelen fölösleges sorokat írni, mert lesz más mibe belekötni. Másodrészt tartom magamat annyira egyenes embernek, hogy meglehet velem beszélni a dolgot, mert hahó a panaszt nem én írtam, s továbbra sem javasoltam senkinek se. Én csak a frakciómat érintett pontok miatt terveztem írni, csak mindig akad valami amibe bele lehet kötni. Egyébként senki nem tud infózni, főleg ha az illető garázsban van és csak nyit. Ragaszkodok egy TS beszélgetéshez, mert csak a fölösleges köröket futjuk. Többet nem kívánok írni.
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Persze hogy akad amibe belekötni. Elmondtam hogy én nem kötekedek, nem írok adminnak, nem rakok pkra embereket és annak ellenére hogy én nem ártok senkinek, és mégis én vagyok fasza véve akkor is elsüllyesztem a hajót ha benne ülök. A panasztevő még egy kérdésemre se válaszolt, csak te. Az ő verzióját is szeretném hallani ha tsen, ha itt.
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Ja szóval tégedet admin szedett fel mindvégig? Értem. Szerintem ez tovább nyúlik akkor egy sima panaszkönyvön. Főadmin bevonására is szükség lenne belátásom szerint, illetve az érintett admin verzióját is nagyon szívesen meghallgatnám hogy mégis mi történt abban a két órában ameddig ő jelen volt.
Szerkesztek megint. Találtam egy ilyent is. Természetesen azóta változott a hozzáállásod. https://forum.see-game.com/threads/egon-pfeiffer-freak.446042/
 
Utoljára szerkesztve:

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
282
929
V4 karakter
Egon Pfeiffer
LV karakter
Niels Blom
Igen fel kártyáztam magam, utána újra le lettem lőve Fort Carsonba. Batyu felszedet. Nem értem mi a problémád ezzel. Lehet mindennel vádolni,nem én kötöttem bele mindenbe. Két különböző a két szituáció.
Arra már a társaim ha minden igaz(nem vagyok biztos 100%ba),mozgásképtelenek voltak vagy meghaltak.
Másik sheriff is aki kétszer meghalt az RP-ben vele is normálisan meg lett beszélve az ügy.
Itt is a panaszkönyv alatt is szeretnék tőle bocsánatot kérni hogy megvádoltam.
 

Teo.

🤷‍♂️
2019. 01. 10.
424
1 108
V4 karakter
Conrad Larsen
LV karakter
Gavyn Weiner
Ne várd el azt senkitől hogyha pkra rakod, akkor azt szó nélkül fogja hagyni főleg ne tőlem. Abból főzök amim van. Te is megvádoltál azzal hogy elrontottam az egész rpt, és hogy hatással voltam a végkimenetele meg ilyenek, azt közbe embert is addig láttam míg fejbe nem lettem lőve, érvényesülni se tudtam. Nincs kedvem tovább vitatkozni, felesleges húzni. Majd eldöntik a nálunk nagyobbak.
 
Utoljára szerkesztve:

Baker

part 2
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 24.
376
1 106
LV karakter
harry fletcher
Sziasztok!
Kezdeném az elején.
Több személy is lehetett aki RKzot
Átnéztem a teljes logot, más nem tért vissza az RP-be.
Drogszint sérült miattuk mi a később kiérkező egységekkel hátrányba kerültünk.
A videókon látszik, hogy nem befolyásolta az RP menetét a jelenléte.
Egymás után jönnek az atm riasztásaitok. Öt perc nem telik el, kinyitjátok a kazit és mentek a következőre. Én tisztába kell legyek azzal hogy ugyan az a csapat?
Szünet nélkül jöttek a riasztások, feltételezhető volt, hogy ők azok. Annak tudatában, hogy meghaltál egy szimpla reportot kellett volna nyitnod, és megbizonyosodhattál volna arról, hogy ki fúr.
Azt had kérdezzem már meg ha itt vagyunk, hogy ti mire fel daráltok rá random a jelöletlen autókra? Mert az esetek 90 százalékában ahogy elmegyek az atm mellett, már utánam daráltok. Ki se szállok, elgurul egy fekete dodge és szarrá van lőve
Mindent a maga helyén és módja szerint. Ha ilyen történik nyugodtan írj reportot, esetlegesen nyiss panaszkönyvet, ha tényleg nem látszott a mellényed, fegyvered vagy a villogó (slicktop chargernél is észrevehető), akkor arra is ki lesznek osztva a megfelelő szankciók. Ennek a helye nem egy ilyen panasz alatt van, bármiféle bizonyíték nélkül.
Nem érzitek azt hogy mennyire gáz egyébként amit csináltok?
Ha abból csak a felét fúrtátok is ti, az nem elég sikerélmény amúgy? Mi kell még hogy azt mondjátok, ez igen.. megcsináltuk fiúk?
Úgy gondolom ez a két gondolatmenet egybe kapcsolódik.
Gáz vagy nem gáz, az legyen a saját véleményed. A saját dolguk, hogy megfúrnak-e minden ATM-et a mapon. A lehetőség adott, hogy megfúrják az összeset, a rendőrök pedig tehetnek ellene.
Muuray megválaszolta, azért született a PK, mivel instant leléptél.
Nem fogok vitázni, megvan a véleményem rólatokat aminek hangot is adok.
Egy panaszkönyvről beszélünk, nem egy véleménykifejtő topicról.

Összességében egy 2 hozzászólással elintézhető panasz átment abba, hogy a másikat nyilvánosan megpróbáljuk megalázni. Ha problémád van valakivel beszéld meg vele privátban, ne próbáld meg lekicsinyíteni mások szemében.

Niels_Blom valóban 3x meghalt 10 perc alatt. A jövőben ha kártyázod magad azonnal hagyd el a helyszínt, elkerülve az ilyen félreértéseket.
Gavyn_Weiner pedig visszajött egy olyan RP-be amiben előzetesen meghalt, ezzel kimerítette az RK fogalmát. A második halálod alkalmával nem mondanálak túl aktív részesnek a RP-ben, így egy figyelmeztetést kapsz erre. A jövőben tudakold meg, hogy ki fúrja az ATM-et.


A panasz jogos, következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.