Nicolas------->Zsiga

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
  1. cJzgQLs.png


    Játékos (IG) neved:
    Nicolas McCormick

    Panaszolt fél admin neve:
    ]Zsiga

    Panasz pontos megfogalmazása:
    Admin dutyban való kereskedés.

    ]Bizonyítékok:
    ]https://imgur.com/a/AjKl87c

    Megjegyzés:
    Várom a bírálást.

    Panaszhoz hozzászólhat:
    Zsiga,bíráló adminisztrátor.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Tsáó!
Ha tudnád a vagyonom összvissz egy Walton és egy Rust M4 kp-m kb 0 és a számlámon sincs semmi. Mivel jól ismerem Tinát így csak kíváncsiságból mentem oda megkérdezni mégis mennyibe adja. Nem kereskedés céljából mentem oda. Ha megszerettem volna venni akkor kidutyzok és felhívom ennyi az egész. Csak kíváncsi voltam mennyibe mennek a házak gazdag negyedben. Ez kb már 1 hete történt nem értem miért nem akkor nyitottad a pk-t.
 
Utoljára szerkesztve:

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Az admindod nem ezert kaptad,hogy kihasznald ilyen dolgokra hasznald ki. Apropo Rust M4,admindutyban eloszeretettel veszed elo,random ra fogod emberekre,egyszoval admindutyban valo FUN. Ez nem egy Admin viselkedes,peldat kene mutatnod!
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Nem veszem elő random emberekre egyáltalán. Ha te így látod szíved joga, nem funolok, csinálom és végzem a munkám. Akkor amikor odamentem nem volt egy darab pm-m se és nem kereskedés céljából mentem oda hanem kíváncsiságból. Ebben nem tudom mi az admin kihasználás. Amikor jött pm egyből elmentem és segítettem, nem tudom hol van itt a probléma. Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálást.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Illetve neked volt tegnagy egy eleg sulyos PG-d is,amit nem vittunk FA/SA-hoz,de most az lesz.Azzal kezdenem hogy ugye bankot furtunk ,bejott Zsiga TS-re hogy mi furjuk-e.Modntuk hogy igen. Eltelt kb. 15 perc majd Zsiga,Hosi es egy yakus megerkezett bankba. Amy Lorenz a bankon belul egy Ak-val tartotta az ajtot majd Zsiga oda ert es elkezdte loni Zsigat,amire zsiga valasza az volt higy ahogy lottek elovette az M4-et majd fejbe lotte Amy-t,en pedig oket lottem fejbe. Ez egy szep MG illezve PG volt. Varol a biralast Zsiga ellen,szerintem nem Adminhoz valo a viselkedes.

Illetve akkor sem mesz admindutyba kerdezoskodni hogy mennyi a haz,ha van PM ha nincs.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Egyáltalán nem volt pg, mi is fúrni szerettünk volna csak ti ezt előbb megtettétek. Gondoltuk besegítünk. Erre bemegyünk Amy fejbe lőtte Yoshiot utána engem lőtt. Én csak viszonoztam a tüzet, egyáltalán nem volt pg mivel lőttetek. Ha kényszerítettek volna fegyverrel hogy segítsünk vagy vigyük a zsákokat vagy valami, akkor igenis pg lett volna, de mivel lőttetek minket így nem pg, jogomban áll megvédeni magam ha tüzet nyitnak rám, de visszatérve ha nem lőttetek volna hanem kényszerítetek valamire akkor ez esetben pg lett volna, de nem így történt lőttetek minket. Így csak önvédelemből lőttem vissza.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Zsiga,pontosan tudtad hogy furjuk,mivel megkerdezted TS-en elotte.Illetve a PG fogalma a hoskodes,tehat ha rad fogjak neked nincs idod elovenni es turni a fegyvereddel.Varom a biralast.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Amit a valóéletben nem tennél meg, de ha a valóéletben lőnek téged akkor próbálod magad megvédeni. Még mindig azon az állás ponton vagyok, hogy ha nem lőttetek volna és kényszerítetek valamire akkor oké. Ebben az esetben pg lett volna, de az én véleményem szerint ez nem volt pg mivel irl is megvéded magad ha rád lőnek.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Az admin-t nem arra kaptad hogy random játékoshoz oda menj, és megkérdezd hogy ez vagy az a ház mennyibe kerülne!

Zsiga, várlak ts.

UI: Zsiga már nem admin!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.