Nicolas McCormick----->Hosi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Nicolas McCormick

Panaszolt fél admin neve:
Hosi

Panasz pontos megfogalmazása:
IC eseményekből való Adminügy generálás

Bizonyítékok:
Képek: https://imgur.com/a/3OHRT5o , https://imgur.com/a/G2teBYV Logok: [2019-02-12 16:04:38] [Output] : Nicolas McCormick: (( IC )) [2019-02-12 16:04:41] [Output] : Hosi O Youko: (( ????????????????????? )) [2019-02-12 16:04:44] [Output] : Hosi O Youko: (( XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD )) [2019-02-12 16:04:49] [Output] : Hosi O Youko: (( srácok ))
[2019-02-12 16:04:52] [Output] : Hosi O Youko: (( üldözés közbe ))


Megjegyzés:
Sziasztok! Kezdeném azzal az egész ügyet hogya tegnapi nap folyamán az említett adminunk üldöztette magát. Valamelyik rendvédelmis szerv az állítása szerint rá pullozott,és már egyböl mi voltunk elővéve (ARMY) hogy mi voltunk,persze nem mi voltunk meg is érveltük nem lett semmi gond,de ő TS ügyet csinált ebböl is. Na ez még eltekinthető dolog volt .Viszont ma csinált egy olyat hogy,elkezdük üldözni és már ment egyből az ooc irogatás,amire az én válaszom annyi volt hogy IC ÜGY. Nos hát el is próbált menekülni a kedves Adminisztrátor.. TK lett.. Ki lett lőve. Akkor már megint ment az hogy menjek TS-re kaptam erről egy PM-et,mentem is. Felvolt háborodva hogy neki TK lett a kocsija. Ez abba is maradt majd rá pár percre od jött megint hozzám és a csatolt képen látszódni fog mit írt.

Panaszhoz hozzászólhat:
Aki bírálja és Hosi.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia, nem történt semmilyen adminügy, mivel alapvetően figyeltem hogy saját ügy lenne, de ezt TSen is elmondtam nem egyszer. Várom a bírálást
EDIT: A tegnapi ügynek meg semmi köze ide, mivel az igen is eléggé nagy probléma hogy REM-RUM-os kocsira városon belül lő a rendvédelem, de ezt nem én intéztem.
 
Utoljára szerkesztve:

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Egy ilyen válassszal nem túl kielégítő a védekezésed.
Támaszd alá valamivel.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
TS beszélgetésről nem tudok LOGot küldeni, de kihangsúlyoztam hogy nem admin ügy, csak szeretném megbeszélni mi volt ez, mivel az én szemszögemből az történt hogy FK társamat üldözték, én mentem a sávomba, és először nekem rpesztett egy TEK-es, azt még lenyeltem, mivel üldöztek, de utána meg egy ARMYs kocsi repesztett belém, és ott azonnal sűrűn elkezdett füstölni az autóm (kb 5%) és odaguroltam hozzátok hogy ki kellene fizetni IC ([2019-02-12 16:04:11] [Output] : Hosi O Youko mondja: Ezt kifizetik?), majd ti 0 válasszal rámnyomtátok a bindet, és mintha egy nemtudom milyen üldözött kocsi lennék (0 körözzéssel) még egy NNis kocsi is beállt elém... Én úgy tudtam üldözés van, ezért eléggé zavart hogy üldözés közbe inkább átáltatok rám, és nekem ennyi volt a problémám. SCCSbe pedig azért goto-ztam rád, mert mikor átéztem a logokat, csak 1 army-s bindet láttam, és ezért furcsáltam ha nem üldöztetek miért nem láttam a bindeket, de azt meg ott elküldtétek.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Hosi az a baj hogy egy olyan problémát követtél el hogy egy IC esemény OOC-ra vittél,ami elég nagy gond..
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Megbeszélve,zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.