Nicolas Lorenz-------->Kysa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Nicolas Lorenz

Panaszolt fél admin neve:
Kysa

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan PK bírálás,bizonyíték hiányában való bírálás.

Bizonyítékok:
https://prnt.sc/mbyfsp , https://imgur.com/a/HvaWyqX , https://forum.see-game.com/threads/crakix-panasza-paul-r-ramsay-es-nicolas-lorenz-ra-kysa.6173/

Megjegyzés:
Kezdeném azzal hogy Kysa engem illetve a Paul-t meggyanusított egy olyan dolgoggal hogy MG.Több sebböl is vérzik ez a dolog,1. Én ugye Paul-t nem is ismerem illetve életemeben se beszéltem vele TS-en ez is ránk lett bizonyítva hogy mi már pedig tegnapelőtt egy TS szobában voltunk(nem voltam aznap gépnél).2. a PK-t ugye úgy bírálta Kysa hogy Paul büntetése 60 perces AJ MG gyanúja miatt,én ugye megsem voltam említbe a bírálásban de én is szintén megkaptam a 60perces AJ-t amit egyáltalán nem értek.3. Kedves Kysa,van egy olyan parancs hogy /stats [ID],az elmondtja ki melyik FK-hoz tartozik,és nem azt kell mondani hogy mi márpedig Paul-al egy FK-ban vagyunk,mert véletlen sem. Azt nem is említeném hogy idézzelek "ezért Paul részéről ez szerintem is MG hisz ugyanolyan fajta kocsival, egy frakcióban vagytok ezért ezzel tényleg arra lehet következtetni hogy Mg" ezt nevetségesnek tartom. Akinek ugyan olyan kocsija van és megy a másik után az MG-zik? Illetve láttuk a társaimmal hogy Paul-ék fúrták a bankot és segítettünk nekik. Illetve azokon a videókon a PK-ban egyszer és kb 2-3 MP-re bukkantam fel.

Panaszhoz hozzászólhat:
Paul R Ramsey, Kysa, Bíráló FA
 
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Sziasztok! Mivel meg vagyok említve hozzá szólok ha szóval ugye ami rám lett a pk-n bizonyítva az a nonrp-s vezetés,derby,hanyag rp na most én crakix-el beszéltem ts-en mi ezt 2 en megbeszéltük majd vártam a bírálást. Én jail-t nem kaptam de Nicolas meg kapta a szankciót! Na ugye most Nicolas-t mg miatt rakták be ez eléggé fura mert én a Nicolas-t nem ismerem se ic se ooc nem beszéltem vele sose sőt még 1 fk ba se voltunk az hogy ő látta hogy engem üldöznek és elkezdett követni az a saját dolga ! A lényeg a lényeg a Nicolas admin jail-ét nem értem én se hisz nem ismerem Nicolast így nem is tudtam neki szolni sehogy se ! Én csak ennyit szerettem volna hozzá szólni !
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Szió! Pault véletlen raktam jailbe, vele normálisan meg tudtam beszélni őt ki is vettem.
A frakciós dolgot összekevertem másik Paullal, ezért bocsi, megesik én is emberből vagyok!
Nos ha felkerestél volna aznap tsen, úgy mint Paul akkor szerintem velem meg lehetett volna beszélni normálisan.
Az okés, hogy mennyi időre tűntél fel, de ott teremtél és ha ott vagy és látsz egy üldözést akkor te miért "mész oda avagy segítesz" neki(k)?

Várom a bírálást.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Teljesen ic ügy volt az egész semmi MG nem volt és teljesen jogtalanul jaile-ztél. Illetve csak az nem kap jailt-t aki felmegy TS-re? Mi van ha bajom volt és nem tudtam gépnél lenni? Én is várom a bírálást és egy olyan képen amin valami MG-re hajazó bizonyíték található.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
nem, Paul-nak adtam véletlen 60 perc jailt és Ő feljött tisztázni, hogy az nem ő volt hanem Te.
Nem erről szól, csak meg lehetett volna beszélni.
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Nem értem rá. Sajnálom. Akkor is jogtalan a jail.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Nem értem hogy mi ez a stílus tőled Nicolas.
Kysa nem hibázott akkorát,mint amekkorát Te állítassz.
Szerintem is gyanús az a videó.
A jail meg rajtad áll hogy tisztázod-e, ha tényleg jogtalan lett volna akkor nem egyből mész ts-en megbeszélni?
Kysa figyelmeztetlek legközelebb statozz és légy körül tekintőbb.
Jogtalan zárom és helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.