Nicolas L Mayers jelentkezése ORFK-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Psycho404

Újonc
2019. 02. 03.
15
31
22
V4 karakter
Jennifer Delaney
LV karakter
Erick O Mayers
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 17 éves vagyok. >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< A szerveren 2017-06-02 óta játszom, Játszott percem: 100.000+ >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/lJmlVaY >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/OrjajvV >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Általában 7 orát, abbol 6-ot a Rendőrség javára tudok forditani. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen, mind a kettővel. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Voltam, már Piru, Crips, Hells, Triad Maffia Fő Leader és Al Leader, Orosz maffia, ORFK tagja.Távozásaim oka, nem megfelelő közösség, Kivéve ORFK-nál, ott a sok stressz maitt léptem ki, mivel sok olyan ember volt aki RP-alol kilépett, de új informáciokat megtudva, ezen esetek száma lecsökkent (RP alól kilépés). >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Mivel vissza szeretnék jönni, az ORFK-ba hiányzik a sok akció és a jó kis RP-k, valamint tudom, hogy a csapat összetartó és lehet bárkire bármikor számitani úgy IC, mint OOC. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Mivel régen is megfeleltem az elvárásoknak, és most is ezt tenném. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/a/1Sg3jvG >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< A nevem Buza Richard Miklós, Romániában élek , 17 éves vagyok, a hobbim a Beatbox ezt űzöm KB 5 éve, és szeretem is ezt csinálni, másik hobbim a számitógépezés, sok játékkal játszottam már főként a GTA-val, Viszonylag barátságos vagyok, persze ,ha felém is ugy viszonyulnak, nem vagyok egy beképzelt tag, szeretek embereket meghalgatni, problémákat megoldani körülbelül ennyit rollam :) >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Nicolas L Mayers >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1990.08.05 , Los Santos >

[#3] Telefonszáma:
< 157363 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
1. Természetesen a rendvédelme. pl: Csendháboritás megszüntetése.

2. Emberek, gyerekek kisegitése. pl: Ha egy gyermeket bántalmaznak az iskolában eg rendőrtisztnek szolni kell (legroszabb esetben persze)

3. Emberek igazoltatása, főként azoakt akik járművel közlekednek pl: Egy járművel közlekedő Urat vagy Hölgyet félre állitani, majd az iratait elkérni és további hasonló ellenörzési modszerek alkalmazása.

4. Illegálal foglalkozó emberek elkapása. pl: Egy bejelentés során kapunk egy olyan utasitást, hogy menjünk ki a helyszinre, ha az illető akinél fegyver van és megprobál elmenekülni a dolgunk elkapni őt bármi áron! (Autós üldözés során, vagy akár futás utánna)

5. Járművel gyorsan közlekedő emberek megállitása. pl: Egy ember egy Trafipax után nem a megengedett sebességel halad akkor felszolitani ,majd megbüntetni a következő indokkal : GYH és ezek után kiszabni a pénzbirságot.

6. Kisebb büntetések kiosztása. pl: Legyen az, hogy egy rendőr kapja el a bünözőt és egy fegyver van nálla akkor természetesen köteles vagyok megbüntetni és a rácsok mögé zárni őt. Indokok lehetnek a következők: IFB (Illegális fegyver birtoklás), ILB (Illegális lőszer birtoklás), REM (Rendőr elől menekülés), RUM (Rendőri utasitás megszegése) , GYKCSZSZ (Gyilkossági kisérlet civil személyel szemben), GYKHSZSZ (Gyilkossági kisérlet hivatali személyel szemben) .

7. Néha Razziákon való részvétel. pl: Ha esetleg a nagyobb rendvédelmisek (TEK: Terror elháritási központ, ARMY/Honvédség) kérnek segitséget a rendőröktöl.

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Csakis abban az esetben használhatom a lőfegyverem és sokkolómat, ha három felszolitás után nem engedelmeskedik az illető velem szemben, vagy , ha fegyvert emelnek rám. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1. Villogó felkapcsolása, Hangosbendóba megkérjük az Urat/Hölgyet, hogy huzzodjon félre a rend megzavarása nélkül az út szélére és állitsa le a jármű motorját, majd száljon ki a járműböl, ezek után bemutatzok pl: Üdvözletem Nicolas L Mayers vagyok az ORFK-tol jelvényszámom [xyxyx], majd elkérem az iratait mint PL: Személyi igazolvány, Jogositvány és más okiratok, ezt követően a társamat megkérem, hogy ellenőrizze a csomagteret, ha minden rendben van akkor az iratokat vissza adom az Urnak/Hölgynek, majd biztonságos közlekedést kivánok a személynek és elköszönök, majd tovább állok.

2. Ha esetlegesen egy erősitést kér egyik kollégám, az igazoltatást félbeszakitva (Okiratokat vissza adom és elköszönök, indokot közölve a szeméylel) a szolgálati járművemhez rohanok be inditom és el indulok a kért erősitésre. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Kadétnak, vagy Tanoncnak a legfontosabb dolga, hogy be bizonyitsa azt, hogy képes teljesíteni a kért utasitásokat, valamint a nagyobb rangúak kisegitése. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< A jelentkezési lap körülbelül 15 percet vett igénybe, úgy vélem a lap egyszerű volt, de néhány helyen megfogtak a kérdések. Azért volt egyszerű számomra a jelentkezési lap kitöltése, mivel oda figyeltem a kérdésekre, és érdekel a témakör is. >

Aláírást igénylő terület: (Nicolas L Mayers)
 
Utoljára szerkesztve:

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
Nekem nagyon bejött a lapod sok szerencsét!
TÁMOGATOM!
 

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton
Szép tartalmas lap lett. Ismerem is és tudja csinálni a dolgát!
Támogatom
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.09 napon, az esti órakban!


Tisztelttel: Scott Easton r.vezérezredes
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.