Nico McCarthy jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lola Maywurm

Újonc
2019. 12. 08.
20
23
V4 karakter
Lola Maywurm
V2 karakter
Amanda Maywurm
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Dominik ~



Életkorod:

~ 18 ~



A játékon belüli szinted:

~ 18 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/a/JeTNzih ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem TeamSpeak3-al,amikor fent vagyok a szerveren általában mindig használom ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Magyarországon élek azon belül Budapesten, Dominiknak hívnak és 18 éves vagyok, szabad időmben általában számitógépezni szoktam,ezért elég aktív vagyok a szerveren napi 6-7 órát simán, hétköznaponként délután 4 órakkor szoktam fellépni a szerverre munkavégzés miatt, viszont hétvégén mindig aktívan fent vagyok a szerveren ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Nico McCarthy ~



Anyja, apja neve:

~ Laura Smith - Mauro McCarthy ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ nicomccarthy@freemail.hu ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/EBt1V2J ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Sajnos nincs ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Igen a csapat munka nagyon fontos,mivel akkor sokkal könyebben megy a munka,és nincs kavarodás ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen gyakori rendszereséggel járok a műhelyükbe ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ 1970.11.29 Születtem San Fierróban, iskolás éveim sajnos elég nehezen sikerűltek,fiatal koromban a lustaság volt rám jellemző sajos,ami már jelentősen változott a nehéz családi helyzetünk miatt már fiatalon be kelett állnom dolgozni,édasapámhoz aki akkoriban autószerelő volt, nagyon sokat tanúltam tőle,és sikerűlt elvégeznem egy autószerelő tanfolyamot,és most érzem azt hogy készen állok ebben dolgozni. ~




Aláírás:

Nico McCharty
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.