Nico D'Knox jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boyka1203

Újonc
2019. 11. 04.
69
100
V2 karakter
Leo Woods

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Ricsi ~


Életkorod:
~ 18 ~


A játékon belüli szinted:
~ 39 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Igen sajnos, 18 jogos adminjailem van 39-es szinten viszont ezek sem mostaniak, a többi az enyhítés! Össz vissz 2db van ami 2019-be kaptam,a többi 2018-as. A bann amit az UCP-m képvisel az semmis mivel bebizonyítottam mindent így Bence levette tehát az semmis. https://imgur.com/a/sjrynTy https://imgur.com/a/nuiGEkt ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen, minden nap. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Ricsi vagyok 18 éves, Szegeden élek. A legtöbb szabadidőmet itt a szerveren töltöm valamint a barátnőmmel. A jó tulajdonságaim hogy szeretek / tudok csapatban dolgozni,jó a megértőkészségem,gyorsan tanulok, igényes vagyok a saját / mások környezetére is. Negatív tulajdonságom hogy van egy két dolog amivel meglehet sérteni viszont haragtartó nem vagyok, igyekszem a konfliktusokat elkerülni. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Nico D'Knox ~


Anyja, apja neve:
~ Anyukám: Grace R Turner- Apukám: Dave D'Knox ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 563246- Nicoka1203@seemail.cc ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/20urRFO ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Maga a munkáról nincs, viszont a munkamenetről igen. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra elengedhetetlen, mivel nem csak egy hanem több tagja is van a szerelőtelepnek, ezáltal mindig lesznek olyan dolgok amiket csapatban kell végezni, ehez szükséges az összeműködés is. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Minden nap, többszöri alkalommal. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Nico D'Knox vagyok 25 életévemet betöltött felnőtt férfi. SanFierróban születtem, 13 éves koromig itt éltem. Sajnos 13éves koromban édesanyám életét vesztette így édesapámmal AngelPine-ba költöztünk ahol megnyitottuk a saját kis autóműhelyünket.

21 éves koromig tudtuk üzemeltetni a műhelyet, ekkor sajnos apukám meghalt így árva maradtam és egyedül nem tudtam fent tartani a műhelyet. Rá kényszerűltem az alkalmi munkákra, így jelenleg bányászként dolgozom, viszont az autók iránti kötődésem még mindig meg van ezért szeretnék csatlakozni! ~


Aláírás:

Nico D'Knox
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.02.07. TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
  • Imádom
Reactions: Boyka1203
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.