Nico Dimitrij Tokarev-> Jacob(Croxo)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boyka1203

Újonc
2019. 11. 04.
69
100
V2 karakter
Leo Woods
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nico Dimitrij Tokarev >

Panaszolt fél admin neve:
< Jacob >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Undorító OOC stílus / Szabályok nem ismerete >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Az egész úgy volt hogy SCCS-be keletkezett egy ic vita mert ütköztem a navos úrral. Ezzel eddig nem lenne probléma, sőt még azzal sem hogy bevitt mivel ic ügy...Azzal viszont hogy figyelmeztettem hogy eltünnek fegyházba a cuccaim azzal van van mivel ott volt a kocsim mellettem és nem engedte hogy lepakoljak....Vagy 3x megkértem hogy lepakolhassak de se ic se ooc nem engedte meg én meg nem fogok RP-t tagadni....Beértünk NAV bázisra majd egyszercsak gondolt egyet és elvitt fegyházba. Na ott már Smexy is ott volt mivel el akarta venni a Desertemet holott semmi oka nem volt rá mert nem vettem elő egyszer sem. Smexy is megmondta hogy ha nincs oka akkor nem veheti el de őt ez nem érdekelte..a logban teljesen látszódik. Ezután elment Smexy majd azt az undorító ooc stílust amit képviselt az embertelen.Ezután adott REM-RUM-RSZT indokkal egy ticketet majd jailt amivel gond nem lett volna ha nem Adminszoliba csinálja mivel nem lépett ki..tehát az ic rész az valójában meg sem történt mivel admin szoliba ticketelt/iczett..berakott jailba majd az összes cuccom (fegyverengedély, desert,telefon,rádió,tüzijátékok,jogsi,személyi) mindenem eltünt amit innen is szeretnék vissza igényelni Bencétől! Képek / logok mindenről ott vannak bizonyítékként! Az adminok is megmondták hogy igényeljem vissza így megteszem. Nem értem hogy ha én nem engedek meg ilyen stílust akkor ő mire fel? Arra hogy nem adom át neki a desertet? Miért kellene? Legálisan volt nálam, nem vettem elő, nem lőttem rá senkire!Szeretném a cuccaimat vissza kapni és szeretném ha az admin viselkedésén valaki változtatna illetve a szabályokat valaki megtanítaná rendesen neki. Mivel az hogy elsőnek saját ügyet akar bírálni és a semmiből belép szoliba majd RP tagadással be akar rakni holott nem tagadtam meg az RP-t, csak ha nincs oka elvenni a fegyvert akkor nem teheti meg hogy elveszi (Smexy is megmondta), de ez őt nem érdekelte és ilyenre fogta hogy *nincs kivételezés*. Miért lenne? RP-vel elveszi és kész megvan oldva...Szeretném hogy csak a bíráló admin valamint Smexy és Jacob (az érintettek) szólnának hozzá! A képeken látható hogy mi veszett el, azokat szeretném vissza kapni! Köszönöm előre is! Várom a bírálást! >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: szatyras és Dzsoii

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni .
Várom Jacob válaszát!
 

Boyka1203

Újonc
2019. 11. 04.
69
100
V2 karakter
Leo Woods
Croxo, annyi hogy a bizonyítékokat ha nem tudod megnyitni akkor másold ki a linket és a Confused szöveget töröld ki, nem engedi szerkeszteni, viszont akkor megtudod nézni a képet/logot!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
TS3 megbeszélve.
Jacob már nem admin.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.