Bírálatra vár Nick Van Dijk --- Cikmar (volt admin)

A holland

Újonc
2022. 10. 13.
18
19
V4 karakter
Crish Washington
LV karakter
Matthew Washington
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Nick Van Dijk >

Kitiltás időpontja:
<
2024.08.11. 12:10. >

Kitiltás időtartama:
<
Örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Cikmar >

A kitiltás indoka:
<
Frakció minősítés >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Tisztelet! hogy miért szeretném a kitiltásom feloldását? többek közt azért mivel rengeteg emlék köt a See-hez, haverokkal játszani rengeteget, bányászni, horgászni vagy csak simán autózni a városban és jókat rp-zni! Las Venturas pedig egy külön dolog mivel én kicsit jobban szeretem az "Amerikai" Rp-t, persze nyitott vagyok mindenre is! kicsit beszélek hogy miért kaptam a kitiltásom: elismerem leírtam pár olyan dolgot amit nem vagy esetleg máshogy fogalmazva kellett volna leírnom, elfogadom. Szerencsére a ban előtt tudtam "beszélni" valamennyit Cikmar volt admin-al! eggyet értek a szankcióval, bár kicsit túlzásnak éreztem egy örökös kitiltást de persze az admin nyilván jobban tudja mint én... Panaszt tehettem volna, de nem éltem ezzel a lehetőséggel, miért? mivel nem volt kedvem vitázni a semmire, persze valamilyen szinten túlzásnak érzem az örök kitiltást, de mégse emeltem panaszt! Nos végszónak csak annyit hogy remélem kaphatok játszási lehetőséget, örülnék neki! aki olvassa ezt annak legyen szép napja/estéje! >
 
  • Imádom
Reactions: Zalan14