Nick Jhons jelentkezése a Redline Auto Servic-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JamesBrusilow

Barangoló
2019. 01. 12.
85
43
V2 karakter
Ambrosio Hernandez
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Nick Jhons >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1999.01.27 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Wood. >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Flander St 4. >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Miután ide költöztünk akkor döntöttem el hogy itt is szerelő szeretnék lenni.Nagyon szeretem a szakmámat.Szeretnék minnél több emberen segíteni és minnél több emberrel megismerkedni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nagyon alkalmasnak érzem magam mert tudom hogy képes vagyok megcsinálni és hiszek magamba. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< A másik városomba igen. >

Előző munkahelye(i):
< Apámnak a műhelyébe dolgoztam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Nick Jhons 2019.09.01 >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2015 percem van jelenleg a szerveren. >

Eddigi frakcióid:
< Ez lenne az első. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok fk-ba. >

Mióta RP-zel?:
< 2-3 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék végre egy jó közzöségű frakció tagja lenni.Nagyon szeretnék megismerkedni új tagokkal és jó kapcsolatot teremteni vele.Imádok ic mint ooc is kocsi-kal foglalkozni.A frakciót nem 1-2 hétre tartanám hanem sokkal több időre.Szeretném amit csak tudok legnagyobb rangot elérni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretek csapatban dolgozni és tudok is.Aktivitásom is remek.Értelmes vagyok és jól rp-zek.Megbízható vagyok ha feladatot kapok akkor azt teljesítem is.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/ivjPaz2>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/ivjPaz2 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/ivjPaz2 >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2015 perce. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használom. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2-odik jobb lenne. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Hajbuk Zoltán a nevem.14 éves vagyok.Csengerbe lakok ami Magyarországon található.Sportjaim:foci,karate.Szeretek biciklizni és úszni a haverokkal.Jó tanúló vagyok 4-es 5-ös.2-3 éve rp-zek.Szeretem az aútókat mint ic mint ooc.Jófej vagyok és kedves.Ez vagyok én :) >
 

vice

Siti para bellum
2019. 02. 16.
297
161
21
Gyor, Hungary
V4 karakter
Marcus Price
LV karakter
Mina Wells
Szeva! Szerintem jó kezdés lenne ez a frakció neked ezen a szerveren. Ha tudnád teljesíteni a leírt időt mindennap, akkor teljesen rendben van.
Sok sikert! Elnyerte a tetszésemet a lapod, sok sikert!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.