Nick Gur ---> Moszat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PoolsClosed

Újonc
2019. 09. 04.
5
14
V2 karakter
Nick Gur
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nick Gur >

Panaszolt fél admin neve:
< Moszat >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerverszabályzat ismeretének hiánya, jogtalan ügyintézés >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nem fogok egy regényt írni, csak tömören a lényeget.
Emberrablásra mentünk TEK dutyban, NAV-osokkal együtt. Túszt ki lett hozva, majd bementem Jizzy Club intijébe, és le lettem SK-zva. Moszatnak írtam PM-et, ő jött is, intéztük OOC, majd TS-en. Először azt mondta, hogy jogos a panaszom az SK miatt, majd ts-en változott a véleménye, és végül jogtalan lett a panaszom. Szerintem igen is le lettem SK-zva, és Moszat nem járt el helyesen az ügyben.
Még egy dolog, Hells + Orosz maffia együtt vezetett le egy emberrablást, amit tudtommal nem lehet, mióta az illegál frakisokkal el lett beszélve TS-en. Ezt is teljesen figyelmen kívül hagyta Moszat, szóltunk neki OOC emiatt. >

Rider válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Amíg nem osztom ki a szankciót, bármikor, bármilyen irányba változtathatom a döntésemet. Szerverszabályzatba pedig nincs olyan, hogy nem szövetkezhetnek a maffiások és a bandások, csak ennyi van leírva ami őket érinti:

Banda - Maffia kapcsolat:

• Maffia tag nem mehet Maffia HQ-ra tűzharcot kezdeményezni, kizárólag tárgyalni.
• Bandás nem mehet Maffia HQ-ra tűzharcot kezdeményezni.
• Bandás Maffia tagot csak nyomós indokkal ölhet meg, illetve ha az nem tartózkodik a maffia területéhez közel.
• Maffia tag nem mehet Banda HQ-ra, kizárólag tárgyalni.


A Másik meg az, hogy Ts-en 2x is megkérdeztem, hogy van-e bárkinek bármi óhaja, sóhaja. Akkor mindenki hallgatott, erre PK-t nyitsz.. Ez elég pofátlan dolog.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale és 12virtues

PoolsClosed

Újonc
2019. 09. 04.
5
14
V2 karakter
Nick Gur
Hússzor elmondtam TS-en is, meg OOC-n is, hogy szerintem SK. Nem tudom, ebben mi a pofátlan. :D

Elég szomorú, hogy admin létére valaki nem tudja felismerni az SK-t.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
A videóban látottak alapján nem történt SK. Betöltöttél és elővetted a fegyveredet,majd tüzelni kezdtél a rablókra és meghaltál.
Az SK nem azt jelenti hogy te az interior cp-n halsz meg.

Elég szomorú, hogy admin létére valaki nem tudja felismerni az SK-t.

Moszat tökéletesen felismerte hogy nem történt semmi féle SK.
Panasz jogtalan,helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.