Nicholas F Cortez jelenkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RaYsoNN_

Újonc
2020. 10. 16.
10
0
V2 karakter
Nicholas F Cortez
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Nicholas F Cortez ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-01-03 14:01:56 -kor regisztráltam a SeeMTA v2 szerverére, és 33600 játszott percel rendelkezem!~

Hanyas szintű vagy?
~ Jelenleg 26 szintű vagyok! ~

Milyen idős vagy?
~ Jelenleg 15 éves vagyok! ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Természetesen voltam!
NAV : elsőnek 2 hónapig voltam az állományba, és a távozásom indoka: Kiszerettem volna próbálni egy illegál frakciót is!
Orosz Maffia : 2-3 hónapot voltam ott, távozásom indoka: A Leaderek leadták a frakciót
Szerelőtelep : 2 hónapig tartoztam a csapatba, és a távozásom indokára már nem nagyon emlékszem :/ [Megjegyzés: Akkor voltam SCCS-be mikor Lewis Hopkins volt a leader, és egy hét alatt összeszedtem 50-60 miliót is!
NAV: 2-3 hónapot voltam NAV-ba, távozás indoka: Leadták a frakciót [Zoe Carmine pontosabban] ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Ő, pontosan nem emlékszem, de 2019 Septemberében körülberűl. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert régen is voltam ebben a frakcióban, és érdekel a "szerelő szakma" InGame egyarránt IRL is, és mikor voltam az SCCS-be nagyon tetszett, illetve szeretnék egy normális frakció tagja lenni, és hallottam, hogy a mostani SCCS "közössége" is elég jó. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, egyarránt mindkettővel! ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Hétköznap: 4-5 órát , Hétvégén: Akár 6-7 órát is! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem! https://imgur.com/a/AoUKtyi ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos igen! https://imgur.com/a/RLjCrFE ~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen! https://imgur.com/a/TtsGS1t ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Szóval, 2005.03.25-én születtem Nagyvárodan, Patrik hivnak 15éves vagyok Romai katolikus diák vagyok majd Romániában élek a szüleimmel és testvéremmel. Jelenleg most végeztem a nyolcadik osztályt a Szent László Általános iskolában majd kilencedikbe Mezőgazdasági szakra megyek. Általános iskolába benne volt az első 1-3 legjobb tanulók közöt , és a médiám mindig 9,83 volt. ( magyar média szerint 4,83). Jelenleg sportolok Focit és kosárlabádát egyarránt 9 éve , hobbym : horgászat és biciglizés! Szabadidőmben a barátaimmal/barátnőmmel szoktam csavarogni bárba parkba stb , majd szoktam gépezni is. SeeMTA v2 szerverén 2018-01-03 14:01:56 én regisztráltam ha jól tudom és naponta 4-5 órákat szoktam fent lenni rajta. Majd mikor beregisztráltam szabályokat nemtudtam stb de rá 2-3 elkezdtem tanulgatni a szabályokat és rájöttem , hogy ez egy olyan szerver ahol majdnem minden úgy történik mint a valoságba. Tehát így elkezdtem vele játszani elég sokat , és megprobáltam minnél többet fejlődni naponta , majd ezut megprobáltam frakcióba is jelenkezni. Az első lapomat nem fogadták el de a másodikat elfogadták a Nemzeti Adó -és Vámhivatal köreibe, majd utána elég sok frakcióba voltam , tehát igy kezdödött a úgy mond"karierem". És egyszer-egyszer besegitek a mezőgazdaságba apámnak és testvéremnek egy nagyobb farmon. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

SCCS Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.