Nicholas D Turner jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicholas

Újonc
2019. 04. 14.
35
25
20
Jugoslavija
V4 karakter
Nicholas D Turner
V2 karakter
Vittorio Vincenzo
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Nicholas 'David' Turner ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Karrierem a SeeMTA szerverén körülbelül 2014-ben kezdődött, viszont jó-pár kihagyással. Ez volt az első szerver amivel megismerkedtem, és egyhuzamban sokat játszottam vele. Viszont, mikor kezdett csökkenni az érdeklődésem, vagy esetleg már nem volt élvezhető a játék, akkor egy kis szünetet tartottam, de valahogy mindig sikerült visszakerülnöm ide. Jelenleg 42.000 játszott perccel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ Jelenlegi ingame szintem 29-es. ~

Milyen idős vagy?
~ Már a 16. életévem időtartamát taposom egy pár hete. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Sok frakcióban sikerült megfordulnom, amire hol büszkén tekintek. A legtöbb helyen 1-2 hónapig sikerült a frakciónál maradnom, viszont sajnos volt olyan eset is, hogy összesen 2 hétig voltam a frakció színeiben. Mindig törekedtem arra, hogy a maximálisat nyújtsam a munkámból és, hogy ne kezeljem a frakciókat átjáróházként. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ A Nemzeti Adó- és Vámhivatalból 2019.12.28-án távoztam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Véleményem szerint, egy nyugalmas munkakörben tudnék elhelyezkedni, amire már rendkívül vágyom. Sok esetben tartom a szerelők munkáját elengedhetetlennek ezen a szerveren így én is szívesen csatlakoznék hozzájuk. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem TeamSpeak 3-al és mikrofonnal is. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Napi aktivitásom eléggé változó. Az átlag viszont biztosan megüti a 4-5 órát is, hétvégén és hétköznap is egyaránt. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, még nem voltam bannolva a szerverről.
https://imgur.com/a/U5VaDW8 ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, karrierem során már kerültem négy-fal közé, viszont legtöbbször csak a frakcióhoz tartozó kulcsok végett.
https://imgur.com/a/U5VaDW8 ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Bencének kereszteltek még annó, és mai napig nem változtattam nevet. Mindennapjaim Vajdaságban, azaz Szerbia északi-tartományában élem, ahol bizony a magyarság továbbra is küzd a fennmaradásáért. Tanulmányaimat a Gimnáziumban sikerült folytatom, ami annak köszönhető, hogy a jövőre tekintve még csak homályos terveim léteznek. Régebben a helyi futball-csapat kezdő kapusa voltam 7,5 éven át majd miután a korosztályomban működő csoport megszűnt, csak a haverokkal járkálunk le a pályára rúgdosni a bőrt. A focit nem csak játszottam, előszeretettel követem is. Immár a 7. éve nevezhetem magam büszke Bayern München drukkernak. A futballon kívül mégegy meghatározó aktivitást emelnék ki, az pedig a 'Stúdiózás'. A helyi Művelődési és Oktatási Központ színháztermében foglalkozok a fény és hangtechnikai kisegítőnek. A reflektorok és a hangtechnika működéséért vagyunk felelősek. Nyitott vagyok a külföldi kultúrákra, és az idegennyelvekre. Az évek során az angol nyelv, ami meghatározó szerepet tölt be a tanulmányaim során, viszont a szerb nyelvet is szükséges volt egy kisebb szinten elsajátítanom. 2018-ban viszont a török nyelv ls kultúra is mélyen a szívembe vésődött, ezért ha csak önerőből is, de elkezdtem vele megismerkedni. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.