Nicholas Bertolini jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Enton

Újonc
2023. 10. 21.
6
0
V4 karakter
Luna Saiko
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Enton -

Hány éves vagy?
- 15 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- 23626 LVL 22 -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Seering, OMSZ, Seeringről mivel untam a szerelést. OMSZ pedig volt egy bizonyos időszak ami miatt nemtudtam aktív lenni elegendőt. -

Voltál-e már adminjailben?
- Igen, fkj miatt 300 percet. -

Voltál-e már bannolva?
- Soha -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Mivel szeretnék egy jó közösség tagja lenni, valamint segíteni az omsz csapatát. Aktív vagyok mostmár, és már van egy kis tapasztalom az omszben Más szerverek voltam már omsz-nek a vezető pozíciójában is, és vezettem is sokáig. Ott egy elég jó közösséget tudtam kialakítani. Tudok részletes rp-re törekedni szóval rpvel nem lesz probléma. Aztán az itt töltött omsz időm során sem volt nagyobb gondom, eltudtam látni a feladatom. Lényegében szeretnék valahová tartozni a szerveren belül, ezért jönnék az omsz-be. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Enton vagyok 15 éves kedves, barátkozó srác. Nemrégiben kezdtem meg a középiskolai tanulmányaimat, ahol informatikát tanulok. Segítőkész vagyok valamint megbízható. Aktívitásommal nem lesz probléma, igazából fél évvel ezelőtt voltak problémák suli/magánügyben és ezek miatt nem igazán tudtam részt venni a seemta szerveren. Mostmár újult erővel, és kedvel jövök vissza rpzni a seemtara. 5-6 éve rpzek, ezen idő alatt 1-2 év mta, seemtan most lesz majd 1 éve hogy rpzek sokat. Ezen kívűl 4 év fivem szerverek. Gyorsan tanulok, amire megkérnek azt megcsinálom. Lényegében ennyit kell rólam tudni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Naponta 2-3 óra. Hétvégente ez persze több. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Rendelkezem -


IC rész

Jelentkező neve:
- Nicholad Bertolini -

Születési helye, ideje:
- Szicília 1997.10.24 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- San fierro király utca. -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Egyetem, egészségügy -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- A nevem Nicholas Bertolini vagyok 27 éves férfi. Olasz származású vagyok, eléggé tehetős családból származom. Legmagasabb végzetségem egyetem, azon belül is egészségügyi szak. Szüleimnek egy olasz termékekkel foglalkozó boltja van, viszont sziciliából egyéb okok miatt, valamint itt hallottam hogy vannak új lehetőségek ezért jöttem Los Santosba. Mivel van egészségügyi szakképesítésem így úgy érzem helyem van az omsz csapatában. Eddig Seeringbe mentem, és a seeringnek köszönhetően feltudtam magamnak húzni egy viszonylag jó jövőt. Majd onann is elmentem, és most itt adnám le a jelentkezésem az omszhez. Hiszen, szeretnék továbbra is életeket menteni, és kiskoromban mindig is ez volt az álmom.Ezt tanultam sokáig, és remélem a tudásomat tudom itt hasznosítani a maximális mértékben. Hiszen ez az álmom, és remélem ez sikerülni is fog! -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légút, B: Légzés, C: Keringés, D: Neurológia E: Egész test/ eset Légút ellenőrzée: Légútbiztosítás, megkell vizsgálni a légutakat nincs-e elzáródva idegen test által vagy valami más anyaggal. Majd utána a légzést is megnézzük, fejét hátrahajtuk, és fölé hajolunk és megnézzük a mellkas emelkedését. Utána megnézzük a keringést vérnyomás mérővel, illetve pulzusát is megnézzük. Majd utána a neurológiai áttekintő vizsgálatot is elvégzünk, hangingerekre való reakció, valamint felületi baleseteket is megnézzük. És végső sorban test valamint eset vizsgálat, testhőmérséklet, és alap dokumentációk pl: amnézis lap elvégzése. -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Mentőgépkocsi, rohamkocsi, esetkocs, gyermek rohamkocsi, mentőtiszti gépkocsi, mentőorvosi gépkocsi. -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- hordágy,hordszék, vérnyomás mérő, fonendoszkóp, pulzoximéter, gyógyszerek, AED, Egyéb felszerelések, vércukor mérő, vércukor stix. -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Amint meghallom ezt a ordítást, ami éppen a kezembe van, egyből eldobom, és futok is át a szomszédhoz hogy mi történt. Majd miután meglátom ezt a dolgot amit rötént, így a kaszát azt arrébb rakom picit hogy ne sértsen meg engem is. Majd utána egy konyha ruháért futok be a konyhába, és a nyakára egy jó erős szorító kötést végzek el, hogy csillapítsam a vérzést. Majd egyből hívom a mentőket és elmondom a helyzetet, és hogy milyen állapotban van a szomszéd. Majd megvárom míg kiérkezik az adott egység -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
-Amint meglátom a hölgyet elősször körül nézek, hogy nincs e semmiféle veszélyt jelentő tárgy vagy cserép vagy olyan dolog, ami kárt okozhatna nekem is, és a hölgynek is. Majd utána stabil oldal fekvésbe helyezem a hölgyet , és megrázom a vállát, és megkérdem hogy hölgyem hall engem? Közben felhívom a mentőket, és elmondom nekik a helyzetet. Ha erre semmi reakciót nem tapasztalok erre, akkor a fejét hátradöntve, fölé hajolva, közben mellkasát nézve megnézem hogy lélegzik. Ha lélegzik, akkor esetlegesen elkezdem a szívmasszást. Ha viszont nem tapasztalok erre semmi reakciót hogy lélegezne, megnézem hogy van e valami ami elállja a légutakat. Hogyha esetleg van egy olyan anyag, ami elállja a légutakat, akkor ezt is elmondom a mentősöknek, és felvázolom nekik az egész állapotát. Majd megvárom ameddig kiérkezik egy egység. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
-Felfektetem, majd elkezdem megnézni az esetleges stroke jeleit, vagy bármiféle más betegségre utaló viselkedést, és jeleket keresve. És hogyha esetlegesen találok valami olyat, akkor megkezdem az ehhez megfelelő ellátást. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Átfutok a szomszédba gyorsan, majd a gyereket otthagyom aki éppen nálam van hogy megnyugtassa és vigyázzon rá. Majd Megkérek valakit hogy hívjon mentőt, majd mindeközben megpróbálom a légutat valamilyen módon megtisztítani. Hogyha ez esetleg nem sikerül, akkor megvárom a mentősöket, akik a megfelelő beavatkozással megtisztítik a légútját az anyukának.. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
Utoljára szerkesztve:

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Szia!

Milyen névvel voltál bent a frakcióba ?
 

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Szia!

Sajnos nem tudsz visszajönni a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.