Niccolo El Salvatore jelentkezési formanyomtatványa a SeeRing Services felé.

miklosmate

Újonc
2021. 03. 31.
4
0
V4 karakter
Niccolo El Salvatore
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Miklós Máté. -

Hány éves vagy?
- 17 éves vagyok. -

Mennyi játszott perced van?
- A lap megírásának pillanatában 10.770 játszott perccel rendelkezek, de ez folyamatos változik. -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- V4-en 2023 nyarán kezdtem el játszani barátaimmal pár hónapig, előtte V3-on, illetve V2-őn is sokat játszottam. -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Miklós Máté vagyok, 17 éves, gimnáziumi tanuló. Szabadidőmben versenyszerűen kézilabdázok az általános iskola elkezdése óta, néha kisebb kihagyásokkal. Amikor nincs edzésem/meccsem az időm jelentős részét barátaimmal, vagy a családommal. A nyári szünetben, mivel nincsenek edzéseim, egyik haverommal lejárunk konditerembe is, és sokat sétálgatunk a városban, beszélgetünk stb. stb. Amikor itthon vagyok javarészt játszok, vagy sorozatot/filmet nézek. Nagyon szeretem a sportokat, játszom is őket szívesen, de TV-ben is sokszor nézek pl. F1-et, focit, kézilabdát vagy kosárlabdát.-

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- Napi 3-4 órát tudnék teljesíteni szinte mindig, a nyári szünetben akár többet is. -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- SeeMTA V2-őn voltam már szerelő, ott is nagyon tetszett a frakció, maga a munka, illetve az, hogy egy társaság, csapat tagja lehettem. Sokat járok a SeeRing-re szereltetni, és eddig mindig kedves szerelőkkel találkoztam. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem voltam még. -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem voltam még, nem is szeretnék. -

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Nem volt még. -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Mint feljebb írtam, V2-őn voltam BMS-ben szerelő. Körülbelül egy-másfél hónapot töltöttem ott, időhiány miatt kellett távozzak. Más frakcióban még nem voltam. -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Niccolo El Salvatore. -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Los Santos, 1999. 03. 22. -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Eleanora Sacchi. -

Jelentkező lakcíme:

- San Fierro, Hasselhoff Street 12. -

Miért pont önt válasszuk?

- Értek az autókhoz, korábban ebben a munkakörben dolgoztam hosszabb távon. Barátságos, kedves embernek tartom magam. Tudok egy nagyobb közösség tagja lenni, nem húzom ki magam a munka alól, szívesen segítek másoknak. -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Úgy érzem eljött ismét az a pont az életemben, amikor vissza szeretnék térni egy régi foglalkozásomhoz, és úgy gondolom, hogy a SeeRing Services egy tökéletes cég ennek beteljesítésére. A városban megtalálható szerelőtelepek közül a SeeRing-i fogott meg a legjobban, innen rendelkezek a legtöbb kellemes emlékkel. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Eleinte valószínű kelleni fog egy kis idő visszarázódni, viszont könnyen tanulékony ember vagyok, így ezzel nagy problémám nem lesz. Utána szeretnék minél több embernek segíteni munkámmal, legyen civil, vagy kolléga. Úgy érzem, hogy a kis kihagyásom után, eljött tényleg annak az ideje, hogy visszatérjek ahhoz ami gyerekkorom óta foglalkoztat, remélhetőleg minél tovább. -
Aláírás
- Niccolo El Salvatore -