Nevo Terry Jelentkezési lapja az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

enderman04

Újonc
2019. 01. 23.
8
0
V4 karakter
Nevo Terry
V2 karakter
Nevo Terry
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Nevo Terry ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2-3 éve játszok seemta V2 szerverén kaptam egy új gépet ezért új karaktert kellet csinálnom és nem kértem serial váltást. Ezelőtti karakteremen 27-8-as szintü voltam. Játszott percem: 4418 ~

Hányas szintű vagy?
~ jelenleg 10-es szintü vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 14 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nemzeti Adó és, Vámhivatal 2 hétig voltam. Távozásom oka: nagyon kevés volt a fizetés 1-szer 0-forint 2-szer 50,000. ideges voltam amiatt hogy Én ugye Főtörzsőrmester voltam és azt mondták hogy Zászlostól lehet megkapni a venomos vontatót és nekem mint Főtörzsőrmester ide adták a gyári-t a sima őrmesternek a venomosat. Nekünk kellet rangokat kéregetni mert a leader úgymond nem vett minket észre. én 1x-szer csináltam meg hogy kértem 1 rangot és utánna nem csináltam meg mivel, nekem ez nagyon ciki volt hogy nekem kellet szólni. Ezzel nem voltam egyedül kb 3-4 ember is megcsinálta 1x-szer. OMSZ-be voltam 4 hetet voltam abban elértem egy al-leadert távozásom oka: kevés fizetés. Hells Angelsbe voltam 1 hetet távozásom oka: kevés fizetés, rosszul bántak velem. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ 1. Nagyon jókat halottam róla. 2. 1 éve várok hogy bent legyek 1 szerelő frakcióba és én szerintem nekem megfelelő az SCCS. 3. Való életben is szeretek autókat javítani persze úgy hogy apukám ott van mellettem és megmondja hogy mit hogyan csináljak. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 4-5 órát. Hétvégén: 7-9 órát vagy többet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam bannolva UCP Kép: https://imgur.com/a/dVQmWov ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ 1 AJ-ben voltam de bug indokában. UCP Kép: https://imgur.com/a/dVQmWov ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Krajecz Gergő-nek hívnak. 14 éves vagyok 2004.09.18 születtem Nyíregyházán. Szeretek focizni, kosarazni, biciklizni Autót szerelni apukámmal. Minden álmom hogy legyek egy autó szerelő, vagy egy nagyon jó informatikus. Szeretek gépezni, szeretek új és értelmes emberekkel megismerkedni szeretem a társaságot. Jelenleg 8-os vagyok, egy informatikai vagy eladó, pincér szakmát szeretnék elvégezni meg majd egy Betanított szerelő munkát, Pl: BMW Gyár. Eladó szakmával egy Mediamarkt-ba szeretnék elmenni vagy egy Tescoba. Pincér szakmával meg itthon helyezkednék el utánna külföldön. Pozitívum: Kedves, Jófej. Negatívum: néha rageolok, az a néha akkor van ha nagyon nagyon rossz kedvem van. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Érdekes hogy mindenkinek új karaktert kell létrehoznia, mert új gépet vett.. Nekem valahogy nem kellett. Btw. sok jót nem tudok mondani, megérhető az UCP a játszott perc miatt, majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki és enderman04

enderman04

Újonc
2019. 01. 23.
8
0
V4 karakter
Nevo Terry
V2 karakter
Nevo Terry
Rendben. Viszont netántán bekerülnék a frakicóba nem fogok úgy csinálni hogy feljövök és lemegyek, nagyrészt dutyban fogom tölteni a perceimet!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.