Neumann S Jason ----> Nikolaj

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Neumann S Jason >

Panaszolt fél admin neve:
< Nikolaj >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Volt egy üldözés amit a NAV kezdett el. Majd aki elkezdte az üldözést NAVos kollégába bele ment egy társa ami miatt totálkáros lett az Audija. MI folytattuk tovább és sikeresen el is kaptuk a menekülő autót. Majd odajött az aki elkezdte az üldözést ,hogy a kollegája ki derbyzte és aztán megkért ,hogy vigyem be a menekülőt [azaz a Pami-t.] Majd Nokolaj rögtön ki kickelte olyan indokkal ,hogy IC nincs derby. Ezzel a kickel megszakította az RPt olyan szempontból ,hogy még beszéltünk közbe. Majd utána rá PM eltem ,hogy miért nincs ic derby, de semmi kronkét választ nem adott rá ,hogy miért ne lenne csak azt ,hogy Nincs és kész meg utána ,hogy ne pmeljek neki ilyet.
Mint volt admin kérdem én ,hogy mi szabja meg akkor ,hogy ic van Derby vagy nincs? Mert a "TK" szót azt mondom oké. De a Derby miért baj? Ennyi erővel akkor amikor van a Derby event akkor is az önkori leadert lehetne kickelni..
>


Bizonyítékok:
< Bizonyíték [Pastebin] >

Megjegyzés:
< Tudom ,hogy nem engem kickelt ki ilyen indokkal, de akárhogy is RP-t szakított meg ezzel a felesleges kickel. Várom a bírását. >
 

NikolajV2

Újonc
2019. 06. 09.
5
3
V2 karakter
Nikolaj O'Wyse
PM ek egy része azért hiányzik. Alapvetően a NAVnak nem sok köze volt az RP hez, ugyan is a PD-s lett megkérve arra, hogy vigye be PAMI-t. Ezáltal nem értem milyen RP-t szakítottam meg. Mint a logban is látszik nem azt ítam, hogy nincs kész, hanem azt, hogy az event más.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
A panasz átbeszélése TS-en megtörtént. Bizonyára a kickelt játékos megértette miért kapta ezt a kis mértékű szankciót és belátta,hogy ez jogosan történt.(ezért nem élt a panaszkönyv lehetőségével) Rpt szerintem nem szakított meg mivel, te már alaból távozni készültél. Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.