Neuh01 apró ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Játékos (IG) neved:
< Felipe Ramirez >

Ötleted:
< Amikor belépünk a szerverre legyen egy 20-30 másodperces ghost mód,hogy ne buggoljunk bele a kocsiba,ha benne voltunk amikor kiléptünk, kifagytunk.Lv-n is van egy ilyen,ide is jöhetne szerintem. >

Megjegyzés:
< Jöhet hideg meleg. >
 

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Helló ez szerintem is jöhetne a szeróra mivel nagyon idegesítő hogyha kifagyok és belebuggolok a kocsiba mindenem eltörik és a kocsi is tk, ezért Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Nagyon hasznos lenne a szerón, nem egyszer fordul elő nap közben,hogy kifagyok/elmegy a netem.... és ugye ilyenkor jobb esetben csak megütöm a kezem, máskor meg a kocsi TK.
Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Gondolom erre is sokaknak az lesz a válasza , hogy: "ez nem V3 és nem LV" , viszont szerintem hasznos lenne ez erre a szerverre is , gyakran történik ilyen , sokan többször fagynak ki V2-n mint v3-on , a másik , hogy ezen a szerveren még ha van is róla bizonyíték akkor sem fixelnek , nem úgy mint a másik szervereken. Ez egy olyan fejlesztés lenne , amely nem csak a rendvédelmet vagy az illegált segítené , hanem mindenki számára hasznos. Ez mellett a járműveinkre is jó lenne ez a 30-40 másodperc mert akkor még a jármű-járművel való bugolás is kiküszöbölhető lenne sokszor ha időben el tudunk vele parkolni.
Vissza térve a sokak által hangoztatott ilyen ötleteknél "ez nem v3 és nem LV" , hogy a hasznos dolgok igenis át kerülhetnek attól nem lesz a szerver v3 , valamint az nem probléma , hogy aranybank és hasonlók átkerülnek ami az illegálnak jó?! Szerintem a hozzáfűzött mondatokból levehető , hogy ezt az ötletet TÁMOGATOM , valamint remélem , hogy bekerül a szerverre.
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez valóban nagyon hasznos lenne, főleg most, amikor sokan kifagynak a játékból indoktalanul, és amikor visszalépnek, a kocsijuk belsejében találják magukat, ami ugyebár Adminisztrátort von maga után, hogy kigetelje, gyógyítsa meg, stb, be lehetne hozni amúgy, kevesebb lenne az Adminoknak a PM. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ez tényleg egy apró, viszont annál hasznosabb ötlet.
LV-n, ha jól értesültem, bent van ez a no-collision, mikor beloginolsz.
Teljes mértékben támogatom, @Buba a témával kapcsolatosan mindent kifejtett már.
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Teljese mértékben támogatóm. nagyon idegesítő mikor kifagysz, és mikor vissza lépsz elvan törve valamid a kocsi véget.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Heo-Heo én is támogatom hiszen sokszor megesik velem is hogy kifagyok SCCS sorban és amint visszalépek írják ooc hogy "grat" meg a társai mert összebugoltak a kocsik.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Előzö frissítésben bekerült. Zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.